Odborné ošetrenie pleti - profesionálna starostlivosť o vašu pleť.

Zdravá, hladká a žiarivá pleť je výsledkom správnej starostlivosti a ošetrenia dobre zvolenými kvalitnými prípravkami. Ak patríte medzi tých, ktorí sa radi nechávajú rozmaznávať, salón inVisage už mnoho rokov ponúka exkluzívne ošetrenia pleti, ktoré ulahodia kráse vašej pokožky. Kozmetické ošetrenia prevádzame kvalitnými prípravkami svetovo známej francúzskej kozmetickej značky Maria Galland, ktorá si starostlivo vyberá salóny na celom svete. 

Ponúkame ošetrenia pleti pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti, od mladej problematickej pleti až po zrelú pleť s príznakmi vrások.

Ošetrenie pleti ženy

Každá žena ocení na mieru pripravené rozmaznávajúce a ošetrujúce kúry s prípravkami MARIA GALLAND PARIS. Rôznorodé kúry na tvár presne vyhovejú potrebám vašej pokožky, pričom vo vás zanechajú úžasný pocit úplného uvoľnenia, dokonalého pohodlia a absolútnej pohody..Ošetrenie pleti muži

Zdravá, čistá a zrelaxovaná pleť je vizitkou každého moderného muža. V súčasnosti starostlivosť o pleť už nie je len výsadou žien, ale aj pánov, ktorým dopomôže k pestovanému a elegantnému vzhľadu. Do pozornosti dávame špeciálne ošetrenie pre pánov Homme Galland..
System Dermatologique - Ošetrenie citlivej pleti


SYSTÉME DERMATOLOGIQUE od MARIE GALLAND je dermo-kozmetický systém starostlivosti o pleť, ktorý patrí do novej generácie kozmetických produktov. S týmto efektívnym systémom starostlivosti MARIA GALLAND plní sny večnej mladosti a bezchybnej krásy, ktorá charakterizuje spoločnosť, v ktorej žijeme. 

V súlade s princípom "pomáhať pokožke pomôcť si sama". 

Produkty neobsahujú parabény, parafíny ani farbivá, sú dermatologicky testované. Nielenže podporuje pokožku v jej regeneračnom procese, ale takisto jej neprestajne dáva impulzy pre aktivitu a stará sa o jej dermokozmetické potreby s dlhodobým účinkom.>> KOZMETICKÉ OŠETRENIA - CENNÍK