LASEROVÁ EPILÁCIA- moderná redukcia nežiadúcich chĺpkov


Zbavte sa chĺpkov navždy. Kráčajte s dobou a využite najmodernejšia technológie v oblasti dokonalej krásy!


Nebaví vás neustále holenie a odstraňovanie nežiadúcich chĺpkov na vašom tele? Prajete si dokonale upravenú a hladkú pokožku bez jediného chĺpka?

Samozrejme! Každý z nás sa túži zbaviť nepríjemných neestetických nezmarov a mať hladkú pokožku už navždy. Nestrácajte čas s neefektívnymi a bolestivými spôsobmi!

Salón inVisage Vám ponúka jedinečný tip ošetrenia, vďaka ktorému získate hebkú a hladkú pokožku bez chĺpkov. K odstráneniu zle vyzerajúcich chĺpkov na našom tele si dnes môžeme vybrať najvhodnejšiu metódu na svete. 

Bezbolestné, efektívne, laserové odstránenie chĺpkov s trvalým efektom vďaka multifunkčnému prístroju HARMONY XL.

LASEROVÁ EPILÁCIA - viac informácií sa dozviete tu >>>


Depilácia teplým voskom - pôvab hladkej kože

Depilácia znamená dočasné odstránenie nežiaducich chĺpkov.

Depilácia teplými voskami patrí medzi bežné úkony v salóne. Hladká pokožka po depilácii voskom vydrží tri týždne až mesiac, pretože na rozdiel od holenia vosk odstraňuje chĺpky aj s korienkom. Pokiaľ sa depilácia pravidelne opakuje hustota ochlpenia sa zmierňuje. 

Aby vám depilácia nepoškodila, pred a aj po ošetrení sa používajú špeciálne prípravky. Pred ošetrením dezinfekcia depilovaného miesta a po ošetrení mlieko, ktoré zoslabuje, spomaľuje a zastavuje rast chĺpkov. Dĺžka ošetrenia závisí od časti depilovaného miesta.

Odstraňovanie chĺpkov sa stalo medzi ženami bežnou záležitosťou a len máloktorá sa odváži tento trend ignorovať.