Parafínový zábal na ruky


Pedikúra - dokonalá starostlivosť a regenerácia chodidiel, ktorú ocenia nie len nohy, ale aj vaša pozitívna nálada a ľahký krok.


V jesennom a zimnom období veľakrát dochádza k nadmernému vysušeniu pokožky rúk a k jej následnému popraskaniu. Ošetrenie rúk - peeling rúk, masáž rúk a parafínový zábal vaše ruky nielen omladia, ale aj uvoľnia a zjemnia pokožku. Vyhladzujú vrásky, zmierňujú problémy v prípade artritídy, artrózy a rôznych foriem reumatizmu, stimulujú cirkuláciu krvi v rukách.


Parafínový zábal je blahodárny kúpeľ tzv.lokálna teploliečba.

Parafínové zábaly predstavujú procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky. Bežne sa aplikujú v kúpeľoch predovšetkým na oblasť chrbta, kĺbov alebo svalov. Zlepší sa prekrvenie a stimuluje sa regenerácia tkaniva, uvoľňuje sa svalstvo, urýchľuje sa metabolizmus. Dôjde k uvoľneniu drobných kĺbov, stuhnutého zápästia, ktoré sú následkom jednostrannej námahy napr. pri práci na počítači. 

Parafínový zábal pôsobí ako mini-sauna. Na ruky sa nanáša namočením do parafínovej vaničky a ruky sa potom vložia do froté rukavičiek. Obsahuje liečivé zložky - bylinky, mätu, vanilku alebo broskyňu a tým dostáva aj charakteristické sfarbenie. 

Parafínový zábal je vhodný kombinovať s klasickou manikúrou. Prevádza sa samostatne, ale najlepšie výsledky sú v kombinácii s peelingom a masážou. Ošetrenie je dobré absolvovať podľa potreby počas celého roka.


Spoľahlivý recept pre krásne ruky, ktoré nikdy neprezradia váš skutočný vek.