Rádiofrekvenčné ošetrenie prístrojom ACCENT RF


Rádiofrekvenčné ošetrenia špičkovým prístrojom ACCENT RF v salóne inVisage!


Neustále chudnete alebo ste už neželané kilá zhodili a napriek tomu máte na tele partie, kde je tuk stále usadený? Máte podbradok, ovisnuté paže alebo tuk v oblasti kolien a členkov? S týmto si už cvičenie a drastické držanie diét tak dobre neporadí. Nezúfajte.

Vyskúšajte bezpečnú rádiofrekvenčnú metódu vďaka unikátnemu prístroju ACCENT RF!

Ide o modernú patentovanú technológiu od Almalasers, svetového lídra v korektívnej dermatológii. 

Rádiofrekvenčná energia prechádza cez povrchovú vrstvu kože – epidermis, na ktorej je aplikovaná vrstva olejovej emulzie, priamo do dermis nachádzajúcou sa pod ňou. Pôsobením rádiofrekvenčného vlnenia v dermis dochádza k premene na tepelnú energiu. Zvýšená teplota spôsobuje reštrukturalizáciu kolagénových vlákien, staršie vlákna sú odstránené a postupným hojivým procesom sa vytvárajú nové, silnejšie vlákna a dochádza aj k vyplavovaniu obsahu tukových buniek. Koža dostáva mladiství vzhľad a redukuje sa nežiaduca tuková vrstva.


Ako funguje ACCENT RF ( rádiofrekvencia )

Prístroj Accent RF je moderný a osvedčený rádiofrekvenčný systém s unipolárnou hlavicou pre hĺbkovú riadenú rádiofrekvenčnú penetráciu a bipolárnu hlavicu pre povrchovú riadenú rádiofrekvenčnú penetráciu.

Accent RF unipolárna technológia zabezpečuje riadené objemové zvýšenie teploty v tkanive do hĺbky 25mm, zasahuje tukové tkanivo a redukuje celulitídu. Zahrievanie tkaniva v tejto hĺbke zlepšuje lokálny metabolizmus, podporuje hojenie porúch kolagenových vlákien tkaniva, znižuje opuchy tkaniva podporou uvoľnenia a odvedenia zadržovaných tekutín a toxínov lymfatickým systémom.

Accent RF bipolárna hlavica zahrieva tkanivo do hĺbky 2 - 6 mm, v tkanive dôjde ku koncentrácii a multiplikácii kolagénových vlákien, zvýši sa krvná mikrocirkulácia a lymfatické odvádzanie uviaznutých zbytkov tukov a toxínov. 

Bipolárna hlavica slúži k odstráneniu a vyhladeniu vrások, vypnutiu pokožky a napomáha aj k hojeniu a redukcií strií.

Indikácie prístroja ACCENT boli klinicky testované a sú certifikované FDA (najvyšší kontrolný úrad pre účinnosť a bezpečnosť liekov a medicínskych zariadení v USA). Prístroj ma taktiež CE značku a registráciu na ŠUKL.


Účinky :

Ide o neinvazívnu metódu, bez rekonvalescencie a bez rizika negatívnych vedľajších účinkov.

Kontraindikácie ošetrenia ACCENT​

Rádiofrekvenčné ošetrenie sa nemá vykonávať v prípade výskytu aktívnych chorôb cievneho obehu ( vrátane kolagénu), vysokého krvného tlaku, zápalov žíl, v prípade porúch zrážanlivosti krvi, v prípade vážnych systémových chorôb ako diabetes, či u pacientov, ktorí majú voperované kovové implantáty, protézy a kardiostimulátory.

Kotraindikáciou je vždy výskyt rakoviny kože či iného zhubného nádoru (v minulosti, rovnako ako pri súčasnom výskyte), výskyt chronických stavov kože ako popáleniny, poleptanie alebo nedávna aplikácia Isotretinou (Roaccutane). Ošetrenie sa nesmie vykonávať u tehotných žien.


Čítajte viac o ošetrení prístrojom ACCENT RF