Vizáž a zmena image

Skutočným bonbónikom starostlivo ošetrenej pokožke je kvalitný mejkap. Je vecou vkusu každej z nás aké odtiene uprednostníme. 

Vizáž a zmena image je dielo profesionála. Podlieha trendom meniacim sa v priebehu roka. 

Našou inšpiráciou sú preto aktuálne vychytávky zo sveta mejkapu a aj preto sme do názvu salónu zakomponovali slovko " vizáž ". 

V našom salóne krásy prezentuje vizáž a zmena image predovšetkým kreatívne líčenie.

Líčenie jar / leto zosobňuje jemnosť, prirodzenosť, sviežosť pastelových farieb, ale aj farieb ako malinová, tyrkysová, marhuľová či bronzová.
Líčenie jeseň / zima predstavuje silu, zmyselnosť a výraznosť vo farbách ako bordová, fialová či výrazné dymové líčenie.


Vizáž a zmena image idú ruka v ruke s trendmi, preto sa Vám vždy snažíme priniesť to najaktuálnejšie.


Naše služby zahrňajú :

  • denné líčenie
  • večerné líčenie
  • slávnostné plesové líčenie
  • svadobné líčenie
  • lepenie trsov
  • zmena image + poradenstvo

Ak chcete zmeniť svoju vizáž, zverte sa do rúk našich skúsených odborníkov. Odporúčeme Vám absolvovat komplexnú premenu spojenú s oddychom a relaxom. Pomôžte aj svojej pokožke zlepšit jej kvalitu, dodajte jej jas, zjemnite vrásky a vyčistite upchaté pory. 

Myslíme si, že len oddýchnutá a ošetrená pleť nechá vynikút dokonalému mejkapu. 

Začnite zmenu image pri odbornom kozmetickom ošetrení. Po ošetrení si Vás do parády vezme šikovná kaderníčka. Nový strih ,farba alebo melír v kombinácii s líčením zmení aj decentnú dámu na výraznú a sexi. Taktiež si možte premenu spríjemniť oddychom a deň začať na telovej masáži. V našom salóne sa snažíme poukázať, že nielen vlasy a pleť Vám dodajú nový image. Spojte si jednodňovú premenu s manikúrou, pedikúrou, krásne nechty sú odrazom osobnosti a dominantný imidžový prvok. Pre tých ktorý si myslia že manikúra je iba krátkodobá záležitosť odporúčame rozhodnúť sa pre gélové nechty! Horúcim typom na leto sú i gelové nechty na nohách. Vydržia Vám celé dva mesiace, takže celé leto máte pokoj od nekonečného lakovania.

Súčastné trendy mnohokrát presahujú hranicu abstraktnosti. Výstrednosť a dramatickosť je na mieste. Sľubuje šialené kombinácie - päťfarebné tiene, farebné linky opisujú nalepeneé trsové mihalnice „šplhajúce sa do výšin.“ Výrazné obočie, krvavé pery, takzvané nadčasové francúzske líčenie. Trendy vyrážajú dych - fialový plošný tieň na viečku rezonuje s malinovočerveným rúžom. Nesmrtelná tekutá linka á la Audry Hepburn a mihalnice - na nich nešetriť! Prichádzajúce leto prináša žltú, broskyňovú, tyrkysové oči, malinové pery, ale aj transparentné lesky. Počas najbližších mesiacov bude vládnuť pastelové líčenie, pričom tiene presahujú až ku obočiu.


Buďte svieža a sexi, premeňte sa na wampa, alebo zostaňte romantické dievčatko..
 
Šminky Vás zmenia na ženu akou ste vždy chceli byť.

Ak chcete urobiť niečo pre seba, príďte si nechať poradiť a zmeniť svoju vizáž.. Zverte sa do rúk našich odborníkov a absolvujte ŠKOLU LÍČENIA