Pánske strihanie

Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy robia človeka a neplatí to len pre dámy, ale rovnako tak aj pre mužov.

Pravidelná návšteva kaderníctva je pre muža veľmi dôležitá. Správny výber účesu a strihu nielenže robí zázraky, ale dodá celkovému vzhľadu ten správny šmrnc.

Naše kaderníčky v salóne inVisage (Bratislava - Ružinov) Vám pomôžu pri výbere a realizácii ideálneho strihu a účesu pre Vás!


Farbenie vlasov pre mužov
COVER 5 - gélová revitalizačná starostlivosť  

Nielen ženy skrývajú svoje znaky starnutia, to isté robia aj muži. Aj keď sa vraví, že šediny u mužov sú spojené s eleganciou šarmom a zrelosťou, ale priznajme si, načo si pridávať vek, ak to naše kaderníčky v salóne inVisage vedia dôkladne zakryť?

Teraz máte šancu zbaviť sa svojich šedín pomocou služby COVER 5, stačí na to len 5 minút! 
Služba cover 5 je určená mužom, ktorí chcú zakryť svoje biele vlasy prirodzeným a diskrétnym spôsobom bez nutnosti radikálnej zmeny

Výhody:

  1. Prirodzenosť
  2. Diskrétnosť
  3. Rýchlosť
  4. Iba pre mužov


Styling pre mužov

Máloktorý z Vás určite chytí ráno hrebeň do ruky a vytvára s ním rôzne účesy, ktoré sa nakoniec aj tak nepodaria a skončíte pri tom svojom - klasickom každodennom účese. 

Pomocou stylingu Vaše vlasy už nebudú nikdy potrebovať hrebeň, pretože na úpravu Vám postačia len ruky a ten správny styling!

V salóne inVisage nájdete pánske stylingy značky L´Oréal Professionnel aj Kérastase, ktoré stoja za vyskúšanie. Príďte k nám a určite pre Vás vyberieme ten najlepší.