Celulitída - estetický ničiteľ ženskej krásy


Celulitída alebo pomarančová koža, nie je ani tak chorobou ako kozmetickým problémom.


Hlavne s príchodom leta, keď si chce byť žena istá, že jej telo je v perfektnom stave, odhalí nedostatky na svojej postave, stráca sebadôveru, váha odhaliť problémové miesta pred okolím. Tento kozmetický defekt postihuje až 90 % žien a príčinou je nadmerné ukladanie tukových buniek, ktoré sa vytláčajú smerom nahor v dôsledku zadržiavania vody v tukových vankúšikoch a ich okolí. Ak sa domnievate, že je celulitída problémom iba žien s nadváhou, mýlite sa. Je nespočetne veľa štíhlych žien, ktoré sa rovnako pasujú s týmto ochorením. Je však pravdou, že nadmerné množstvo tukových zásob celulitíde nepomáha.

Hlavnou príčinou prudkého rozšírenia celulitídy nie je len dedičnosť, ale rovnako aj zlá životospráva, nesprávny pitný režim, nedostatok pohybu a každodenný stres. Negatívny vplyv má aj fajčenie a nadmerné požívanie alkoholu a kávy. 

Ak celulitída vznikne, už nikdy nezmizne sama od seba, dokonca má tendenciu zhoršovať sa ak proti nej nebojujete. Dá sa však redukovať rôznymi účinnými prostriedkami a liečebnými postupmi.

Salón inVisage vám ponúka najlepšie stratégie a špeciálne ošetrenia, ktoré zatočia s nepeknými tukovými vankúšikmi a pomarančovou pokožkou :

Salón inVisage najnovšie prichádza s revolučnou novinkou v oblasti nenávratnej likvidácii tukových buniek !!! Kavitačný prístroj BODYKA.. čítajte viac >>