KÉRASTASE PARIS - OKAMŽITÁ PREMENA VLASOV

Kérastase Paris stelesňuje jednu z najluxusnejších kaderníckych značiek.

Táto exkluzívna vlasová kozmetika ponúka od roku 1964 vysoko výkonné produkty, ktoré sa starajú nielen o vlasové vlákno, ale zároveň riešia aj vlasovú pokožku. V salónoch sú vlasy analyzované do detailu a celý proces starostlivosti sa premení na rituál krásy a zdravia.


KÉRASTASE je dokonalý rad prípravkov na vlasy a vlasovú pokožku.


Laboratóriá L´Oréal Advanced Research poskytujú značke Kérastase tie najrevolučnejšie technológie. Pokrokové zloženie produktov, inovatívne ingrediencie a vysoko koncentrované účinné zložky činia značku jedinečnou.

Filozofia značky Kérastase hovorí, že každá žena je jedinečná. Vďaka viac ako 120 produktom vytvoreným pre rôzne typy vlasov každá môže získať výhodu skrášľujúceho programu na mieru po odbornej konzultácii s kaderníkom-poradcom Kérastase.


Skutočné umenie v kaderníckej starostlivosti o vlasy.

Poslaním KÉRASTASE je od nepamäti doviesť kadernícke umenie k samej dokonalosti. Úplne presné pohyby rúk pri každej aplikácii a použití KÉRASTASE umožňuje kaderníkom poskytovať svojim klientom kvalitné služby, spojené so starostlivosťou o vlasy a dokonalým pôžitkom. Rovnako tak ako aj produkty na domáce ošetrenie, ktorými si klient potvrdí kvalitu aplikovaných a ponúkaných produktov KÉRASTASE. Je to značka, ktorá sa stará o svoje dobré meno neustále. Je to štruktúra školiacich programov, ktoré umožňujú kaderníkom neustály rozvoj.

Profesionálne výrobky pre dokonalú starostlivosť o vaše vlasy na domáce použitie si môžete zakúpiť tu >>


KÉRASTASE je partner, je profesionál, ktorý dokáže zlúčiť dokonale vykonanú prácu, tradíciu a dynamiku moderného klienta.


Ponúkané vlasové obrady a rituály KÉRASTASE

Vlasová starostlivosť pre dámy

Vlasová starostlivosť pre pánov