REVOLUČNÁ METÓDA ODSTRAŇOVANIA TUKU BEZ SKALPELA A BOLESTI!

Časopis EMMA v spolupráci so salónom inVisage na tému Zapnúť tak znova milované džínsy!

Salón krásy inVisage sa už zapísal do povedomia mužov a žien, ktorí sa rozhodli pre svoju krásu, zdravie a dobrý pocit niečo urobiť.


Základom toho, aby sme sa cítili a vyzerali dobre, je predovšetkým správne fungujúci metabolizmus, ktorému zase napomáhajú rozličné metódy, ktoré ho udržujú v dobrej forme. Mnoho problémov ako obezita, u žien neobľúbená celulitída, je spôsobená nedostatočnou činnosťou lymfatického systému, ktorý odvádza z tela nečistoty. Práve lymfatická masáž je začiatkom i koncom väčšiny ošetrujúcich programov kde je zaručená redukcia hmotnosti, chudnutie, odstránenie tuku a tým aj odstránenie celulitídy.


Salón inVisage najnovšie prichádza s revolučnou novinkou v oblasti nenávratnej likvidácie tukových buniek !!!

„BEZBOLESTNÁ NEINVAZÍVNA t.j. nechirurgická LIPOSUKCIA“ - to je kavitačný prístroj na nezvratné odstránenie lokálneho tuku, celulitídy a tvarovanie postavy. Bez skalpela a odsávacích hadíc zlikviduje sadlo a slaninu v tele!


Prístroj BODYKA

Prístroj BODYKA je jedinečný a zároveň revolučný kavitačný prístroj, ktorý je určený na odstraňovanie lokálneho tuku a celulitídy ultrazvukovými vlnami. Pri kavitácii dochádza k nenávratnej deštrukcii tukových buniek. Vysielaný ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve mikro bublinky, ktoré pod vplyvom tlaku okolitého prostredia implodujú („zrútia sa“) smerom do svojho stredu, čím uvoľnia energiu, ktorá trvalo rozruší stenu tukovej bunky, tá praskne a tuk vytečie do medzibunkového prostredia. Krvnými riečišťami sa následne vylučuje z tela.

Milé dámy a vážení páni, je potrebné pripomenúť, že každý z nás dostal do vienka určitý počet tukových buniek a ich množstvo sa už počas života nezvyšuje. Tukové bunky iba naberajú na objeme, a to samotný tuk, preto sme často nespokojní s niektorými partiami nášho tela. Ošetrenie Bodykou je určené práve na tieto partie tela. Čím väčšie množstvo tukových buniek sa nám podarí zničiť, tým budeme v želaných partiách tela nezvratne štíhlejšie.

BODYKA sa zúčastnila testovania a súťaže s časopisom EMMA pod titulom KAUZA DŽÍNSY! << čítajte viac<<


Výsledný efekt je trvalý a viditeľný hneď po prvom ošetrení ! ​

Prístroj využíva patentovaný systém automatickej zmeny hĺbky prieniku ultrazvuku podľa hrúbky tukovej vrstvy, vďaka čomu je úplne eliminované nebezpečie popálenia pokožky.
Po ošetrení prístrojom BODYKA je potrebná lymfodrenáž, najlepšie prístrojová (prístroj ED ONE), ktorá vytečený tuk zo zničených buniek odplaví lymfatickým systémom.


Jeho hlavné využitie :

  • Lokálny tuk
  • Celulitída
  • Tvarovanie postavy
  • Remodelácia postavy


Prístroj Bodyka je výsledkom know-how talianskej firmy Novavision Group, jeho dlhého a dôkladného výskumu laboratórií v spolupráci s fakultou lekárskej estetiky a dermatológie známej talianskej univerzity v Pávii a so špecializovanými zdravotníckymi zariadeniami. Zohľadňuje všetky lekársko-vedecké poznatky a všetky vedľajšie účinky nie len u klienta, ale i u obsluhy, ktoré sa často prehliadajú. Táto nová technológia má celosvetový patent pod obchodnou značkou SCP: Safely Cavitation Program – Bezpečný kavitačný program

  • Odporúčaný počet ošetrení do týždňa : 1
  • Odporúčaný cyklus ošetrení : 5 až 8
  • Dĺžka jedného ošetrenia nesmie presiahnuť 40 minút (nesmie dôjsť k zahlteniu lymfafického toku)
  • Medzi jednotlivými ošetreniami sa odporúča zvýšený prísun tekutín (denne aj 3 litre), vitamínu C, drenážna masáž a fyzická aktivita