Predlžovanie a zahusťovanie vlasov

dlhé vlasy v priebehu pár hodín v salóne inVisage

objednajte sa na bezplatnú konzultáciu 

100% vysoko kvalitné ľudské vlasy

Predlžovanie metódou Tape in - pásky, keratín za studena, Clip in

Kontaktujte nás
 


TAPE IN - PÁSKY - HAIRTALK

najšetrnejšia metóda predlžovania vlasov 

HIT TOHTO LETA!

Vlasové pásky sa aplikujú pomocou špeciálnej obojstrannej lepiacej pásky priamo k vlastným vlasom. Sú vhodné na predĺženie vlasov takmer pre každú klientku, špeciálne pre dámy s jemnými, riedkymi vlasmi

Pásky sú neviditeľné, jednoducho sa prispôsobia každej hlave, pretože sú flexibilné. 

Vlasy aplikované na páske sú 100% ľudské slovanské vysokokvalitné vlasy

Vlasy možno farbiť, melírovať, kulmovať, žehlit. Po odrastení vlasov je možné ich opatovné pripojenie

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu

 


KERATÍN -  predlžovanie vlasov za studena ultrazvukom

Predlžovanie vlasov keratínovou metódou je najpoužívanejšia metódou predĺženia vlasov. V salóne inVisage pripájame keratín šetrnou metódou za studena, pomocou ultrazvukového prístroja. Pramene sa aplikujú na pôvodný tenký prameň vlasov pomocou keratínu, čím dokonale splynú s pripojenými prameňmi bez ich poškodenia a viditeľnosti. Vlasy v praneňoch sú vysokokvalitné 100% slovanské vlasy, ktoré sa môžu farbiť, melírovať, žehliť či kulmovať. Široká škála odtieňov, vyberte si zo vzorkovníka.

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu

PREDLŽOVANIE A ZAHUSŤOVANIE VLASOV V BRATISLAVE

Trendom v účesoch sa za posledné roky stalo bezpochybne predlžovanie a zahusťovanie vlasov. Veľakrát k nám príroda nebola štedrá, vlasy nerastú tak rýchlo ako by sme si priali a spôsoby na zväčšenie hustoty vlasov by sme tiež ťažko hľadali. Je úžasné, že vďaka stále sa rozvíjajúcim kaderníckym technikám môžete za pár hodín získať vlasy po ktorých túžite!

 

PREDLŽOVANIE A ZAHUSŤOVANIE VLASOV v salóne inVisage - POSTUP


Ak ste sa rozhodli pre predĺženie a zahustenie vlasov, objednajte sa telefonicky alebo emailom na bezplatnú konzultáciu. Jedinou podmienkou je minimálna dĺžka vlasov 10 cm.

Osobná konzultácia je veľmi dôležitá, pri nej sa musí skĺbiť vaša konečná predstava o účese a kaderníčkin profesionálny úsudok.

Je to jednoduché. Kaderníčka zhodnotí stav vašich vlasov, vysvetlí vám všetky informácie o predlžovaní a zahusťovaní vlasov a taktiež rozdiely v technikách nadpájania vlasov a v značkách s ktorými pracujeme.

Po vzájomnej dohode sa zo vzorkovnice prameňov vyberie najvhodnejší odtieň k vašim vlasom, presné množstvo a vhodná dĺžka prameňov. Ponúkame 40 rôznych odtieňov v dĺžkach 30 - 60 cm, vrátane crazy farieb a pramienkov s diamantmi od firmy Swarovski. 

V ponuke máme rovné aj kučeravé vlasy značky Great Lenghts, Slovanské vlasy, Detské vlasy a taktiež clipy na príležitostné nadpojenie. 

Vybrané vlasy na predlžovanie a zahusťovanie vlasov objednáme a o 3 - 5 dní môžeme prístúpiť k samotnému procesu nadpájania vlasov.


Predlžovanie a zahusťovanie vlasov - ponuka vlasov v salóne inVisage

Great Lengths, Slovanské vlasy, Detské vlasy, Clipy

Čítajte viac o svetovej jednotke v predlžovaní a zahusťovaní vlasov Great Lengths >>


Predlžovanie a zahusťovanie vlasov - techniky nadpájania

Klasický systém GL 3200, Ultrazvukový systém US 5000, Multisonic systém/Hollywood style

Čítajte viac o Predlžovanie a zahusťovanie vlasov - techniky nadpájania >>


Predlžovanie a zahusťovanie vlasov - techniky nadpájania

Cena predlžovania a zahusťovania vlasov závisí od druhu, množstva a dĺžky vlasov. Konečnú cenu je možné vyčísliť pri bezplatnej osobnej konzultáci. Platba je možná aj na splátky cez splátkovú spoločnosť Quatro.

>> PREDLŽOVANIE A ZAHUSŤOVANIE VLASOV - CENNÍK