Hairwear 

riešenie problému s plešatosťou u žien 

Unikátna metóda pripojenia vlasov pri strate vlastných vlasov u žien

príčesok na nerozoznanie od vašich vlasov, ktorý nemusíte večer dávať z hlavy dole

Kontaktujte nás

Aj ženy môžu mať plešinu


​ Strata vlasov patrí medzi nepríjemné zdravotné, estetické aj sociálne problémy.
Vlasy sú oddávna považované za korunu krásy a ich strata býva najmä u žien príčinou psychických starostí. Dôvody padania, ktoré vedú až k plešatosti, môžu byť rôzne, genetické, zdravotné, ale aj mechanické, spôsobené nesprávnym ošetrovaním vlasov a pokožky hlavy.

Máme pre vás geniálne riešenie! 

Máte riedke vlasy na temene hlavy, kúty alebo lysiny?  Trpíte alopéciou a neviete si rady? Salón inVisage je tu pre vás, aby ste sa mohli opäť cítiť žensky s hustými vlasmi.


Hairwear je príčesok vyrobený zo 100% ľudských vlasov, ktorý je na nerozoznanie od vašich vlastných vlasov. Príčesok, ktorý nemusíte večer dávať z hlavy dole. Po aplikácii vám na hlave vydrží 3-6 týždňov a následne sa opäť obnoví posunutím vašich vyrastených vlasov. Hairwear môžete nosiť až do jeho opotrebovania, niekedy aj viac ako 1 rok.

Hairwear umývate bežne ako vaše vlastné vlasy, môžete s ním cvičiť, plávať, žiť s ním bežným životom.

Je ideálny pre ženy trpiace riedkymi vlasmi na temene hlavy.

Hairwear vyrieši problém s plešatosťou u žien, lysinami v hornej časti hlavy, prípadne dierami na hlave, kde ženám vlasy nerastú.

Pokiaľ trpíte iba dočasnou stratou vlasov, Hairwear v sebe skrýva obrovskú výhodu! Pokiaľ ho nosíte, okolie nespozoruje, že trpíte plešatosťou a za ten čas vám pod príčeskom narastú vaše vlastné vlasy.

 


Hairwear je inovatívne riešenie pre každého, kto trpí stratou vlasov v hornej časti hlavy. Príčesok je ľahký a pohodlný. Ultratenké a bezšvové zakončenie zaisťuje pohodlné nosenie. Dokonale sa prispôsobí vašej hlave. Kaderníci v salóne inVisage strihom prispôsobia príčesok vášmu účesu tak, aby bol nerozoznateľný od vašich vlastných vlasov.

Možnosť výberu z viac ako 20 oďtieňov, ktoré budú na nerozoznanie od vašich vlastných vlasov. Hairwear je možné kombinovať s páskami - predĺžením vlasov, v bočnej a zadnej časti hlavy v dĺžkach 25cm, 40cm, 55cm.