NAJMODERNEJŠIA NEINVAZÍVNA, ČASOVO NENÁROČNÁ METÓDA PRE VYPNUTIE POKOŽKY, REMODELÁCIU KONTÚR TVÁRE I TELA A LIEČBU CELULITÍDY


Rádiofrekvenčné ošetrenia špičkovým prístrojom ACCENT RF v salóne inVisage!


Neustále chudnete alebo ste už neželané kilá zhodili a napriek tomu máte na tele partie, kde je tuk stále usadený? Máte podbradok, ovisnuté paže alebo tuk v oblasti kolien a členkov? S týmto si už cvičenie a drastické držanie diét tak dobre neporadí. Nezúfajte.


Vyskúšajte bezpečnú rádiofrekvenčnú metódu vďaka unikátnemu prístroju ACCENT RF!  Ide o modernú patentovanú technológiu od Almalasers, svetového lídra v korektívnej dermatológii. 
 

Rádiofrekvenčná energia prechádza cez povrchovú vrstvu kože – epidermis, na ktorej je aplikovaná vrstva olejovej emulzie, priamo do dermis nachádzajúcou sa pod ňou. Pôsobením rádiofrekvenčného vlnenia v dermis dochádza k premene na tepelnú energiu. Zvýšená teplota spôsobuje reštrukturalizáciu kolagénových vlákien, staršie vlákna sú odstránené a postupným hojivým procesom sa vytvárajú nové, silnejšie vlákna a dochádza aj k vyplavovaniu obsahu tukových buniek.

Koža dostáva mladiství vzhľad a redukuje sa nežiaduca tuková vrstva.


Ako funguje prístroj ACCENT RF ( rádiofrekvencia )

Prístroj Accent RF je moderný a osvedčený rádiofrekvenčný systém s unipolárnou hlavicou pre hĺbkovú riadenú rádiofrekvenčnú penetráciu a bipolárnu hlavicu pre povrchovú riadenú rádiofrekvenčnú penetráciu. 


viac informácií o fungovaní rádiofrekvencie tu >>