Nechty

krásne a upravené nechty zo salónu inVisage

nielen nádherné vlasy a dokonalý makeup urobia ženu atraktívnou, ale aj elegantné ruky s profesionálnou manikúrou

Kontaktujte nás

Klasická manikúra 


Je ideálna pre ženy a slečny, ktoré preferujú prirodzenosť a netúžia po umelých nechtoch. 

Klasická manikúra nechty nijako neoslabí, pôsobí nevtieravo, ak zvolíte prirodzené farby laku alebo zvolíte odvážejšiu a výraznejšiu farbu.

Klasická manikúra je základný krok k upravenému zovňajšku. Vkusne upravené ruky patria k hlavným atribútom, ktoré si vaše okolie všíma.

Starostlivoť o nechty, nechtovú kožičku a pokožku rúk k dosiahnutiu pružnosti nechtov, pekného vzhľadu a zabráneniu lámavosti nechtov


salón inVisage - KLASICKÁ MANIKÚRA

Gél lak - Gél FX - Shellac

gélové lakovanie 


Všetky názvy v sebe spájajú vlastnosti UV gélu a klasického laku.   Má hustú konzistenciu, úžasne kryje a vydrží na nechtoch až štyri týždne. Vytvrdzuje sa pod LED lampou. 

Vyberiete si zo širokej farebnej škály gél lakov od nude oddtieňov, klasických nestárnúcich odtieňov červenej, až po neónové neprehliadnuteľné farby. 


salón inVisage - GÉLOVÉ LAKOVANIE

 

Gélové nechty 

GÉL X


GÉL X manikúra sú gélové nechty z mäkkého gélu s úplným pokrytím nechtového lôžka.  Táto metóda umožňuje vytvárať krásne a dlhotvajúce predĺženie vášho nechtu jednoducho a rýchlo, nakoĺko tipy aplikované na nechty sú vopred vytvarované do požadovaného tvaru a dĺžky.  Na každý tip sa nanáša vrstva gél laku z nášho  vzorkovníka farieb, prípadne vám nechtová dizajnérka v salóne inVisage vytvorí moderný nail art.

GÉL X nechty vydržia 3-4 týždne, následne je potrebné ich doplnenie. 

Sú určené ženám s lámavými nechtami, nevzhľadným nechtovým lôžkom, prípadne ženám túžiacim po dlhých nechtoch, ktoré si samy nevedia vypestovať

salón inVisage - GÉLOVÉ NECHTY GEL X

Francúzska manikúra 


Bezpochyby najelegantnejší spôsob nosenia nechtov. Francúzska manikúra patrí k z najžiadanejším nechtovým trendom!

Biela francúzska manikúra je symbolom čistého, decentného a ušľachtilého looku. Milujú ho nevesty a elegantné dámy na slávnostné príležitosti. 

Francúzske lakovanie je ideálna voľba v každom ročnom období.

Tento rok sa francúzska manikúra objavila v rôznych obmenách, farebných variantoch a technikách lakovania. "In" sú farebné variácie, či dvojitá francúzska manikúra

Radi vám poradíme, čo vašim nechtom najviac pristane!


salón inVisage - FRANCÚZSKA MANIKÚRA

Japonská manikúra 


Japonská manikúra sa nazýva aj malým zázrakom. Nejde o bežnú úpravu nechtov lakmi, ale o ošetrenie vyživujúcou kúrou, ktorá je v Japonsku známa už storočia a bola privilégiom dám z vyšších kruhov. 

Japonská manikúra dodá vašim nechtom nielen zdravý a profesionálne upravený vzhľad, ale poskytne im skutočnú výživu vďaka kombinácii množstva vitamínov, minerálov a včelieho vosku.

Manikúra pomáha udržiavaniu dôležitých látok – lipidov  v štruktúre nechtu, a preto sú vďaka nej aj tie najslabšie nechty chránené pred štiepením a lámaním.

Doprajte svojim nechtom profesionálnu kúru v podobe Japonskej manikúry a vaše nechty sa vám odvďačia krásnym leskom, pevnosťou a zdravým vzhľadom. 


salón inVisage - JAPONSKÁ MANIKÚRA

 

Ošetrenie rúk - parafínový zábal​

Parafínový zábal na rukyV jesennom a zimnom období veľakrát dochádza k nadmernému vysušeniu pokožky rúk a k jej následnému popraskaniu. OšetrenieParafínový zábal je blahodárny kúpeľ tzv.lokálna teploliečba.Parafínové zábaly predstavujú procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky. >> PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUKY - CENNÍK...

Prejsť na podstránku: Ošetrenie rúk - parafínový zábal


SPA - Wellness ošetrenie rúk a nechtov

SPA - WELLNESS RÚK JE KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O RUKY A NECHTYAj ruky potrebujú dokonalý relax. Používame ich dennodenne, sú pomocníkom pri každodSPA - Wellness rúk je vhodná pre dámy aj pre pánovRieši problémy znečistenia, dehydrovania zle prekrvenej a nedostatočne vyživovanej pokožky rúk.Ošetrenie začína aplikáciou liečivého zábalu až po lakeSPA - Wellness manikúra je komplexná starostlivosť nielen o ruky ale aj nechty.Masáž rúk je po namáhavom dni v práci výborným relaxom. Unavené ruky prekrví a zabezpečí účinnejší prienik látok cez finálny krém s obsahom výživných Ruky sú odrazom osobnosti a vizitkou každého človeka preto je SPA - Wellnes rúk najlepší spôsob ako ich udržať vo vatičke. >> SPA-WELLNESS RÚK, MANIKÚRA - CENNÍK...

Prejsť na podstránku: SPA - Wellness ošetrenie rúk a nechtov​


Predaj výrobkov - nechty​

...

Prejsť na podstránku: Predaj výrobkov - nechty