SPA - WELLNESS RÚK JE KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O RUKY A NECHTY​

Aj ruky potrebujú dokonalý relax. Používame ich dennodenne, sú pomocníkom pri každodennej činnosti a sú neustále veľmi namáhané. 

Pokožka na rukách je veľmi slabá a neobsahuje žiadne podkožné tukové vankúše, preto sa na nej rýchlo prejavia každodenné útrapy, pôsobenie slnka, vetra, tepla, zimy, UV žiarenia, kontaktu s chemikáliami či už v domácnosti, alebo v zamestnaní. Taktiež časté umývanie rúk a používanie nevhodného mydla oslabuje prirodzený ochranný film a spôsobuje predčasné starnutie.


SPA - Wellness rúk je vhodná pre dámy aj pre pánov

Rieši problémy znečistenia, dehydrovania zle prekrvenej a nedostatočne vyživovanej pokožky rúk.

Ošetrenie začína aplikáciou liečivého zábalu až po lakeť - miesto s najsuchšou pokožkou. Liečivý zábal má zahrievacie účinky, prekrvuje ruky a tým zvyšuje absorbciu kože rúk a zlepšuje aj metabolizmus. Po zábale nasleduje peeling. Obsahuje prírodné prostriedky zlupovania nečistej kože, kryštáliky soli. Tie pôsobia ako exfoliačný peeling, ktorý uvoľňuje póry, odstraňuje odumreté bunky a zároveň má antibakteriálne hojivé účinky. Olejová zložka peelingu zanechá na rukách zamatový film. Tento peeling ja naozaj jedinečný, pretože po jeho aplikácii nebudete mať pocit ako po klasických peelingoch napr. klasický pocit napnutia. Vďaka vzácnym olejom budete mať pocit, akoby ste mali ruky v horúcom olejovom kúpeli.


SPA - Wellness manikúra je komplexná starostlivosť  nielen o ruky ale aj nechty.

Masáž rúk je po namáhavom dni v práci výborným relaxom. Unavené ruky prekrví a zabezpečí účinnejší prienik látok cez finálny krém s obsahom výživných látok. Po namáhavom dni v práci je to výborný relax. 

Dáma nebude ukrátená ani o manikúru. Môže si vybrať zo štyroch možností: klasická manikúra, francúzska manikúra, japonská manikúra alebo aplikácia gélového laku - Gél FX. Pánovi sa SPA - WELLNESS kúra ukončí klasickou manikúrou. Zákazníkom odporúčame kúru v mesačných intervaloch. 

Ruky sú odrazom osobnosti a vizitkou každého človeka preto je SPA - Wellnes rúk najlepší spôsob ako ich udržať vo vatičke.