Dermatokozmetické a estetické úkony


Skinbooster - Vital injector RESTYLANE


Vital Injector je unikátny prístroj vďaka ktorému je možné rýchlo a efektívne pleť omladiť, hydratovať a dodať jej svieži a prirodzený vzhľad.

Aplikácia zasieťovanej kyseliny hyalurónovej pomocou prístroja Vital Injector je najúčinnejšia! Pri ošetrení sa dá perfektne korigovať do akej hĺbky a aké množstvo kyseliny hyalurónovej sa do pokožky aplikuje. Táto metóda je vynikajúca nielen pre hĺbkovú hydratáciu a zlepšenie elasticity pokožky tváre, ale aj pre pokožku krku, dekoltu a rúk.

o ošetrení RESTYLANE VITAL ďalej čítajte TU <<


Restylane Original - Kyselina Hyalurónová - exkluzívna výplň

Najkvalitnejšia výplň na trhu pre dámy aj pánov. Trvanlivosť účinku je 8 – 12 mesiacov.

Nech už potrebujete omladiť pleť, vyhladiť vrásky alebo zvýrazniť kontúry tváre či pier, je tu Restylane!Vďaka jeho mimoriadnym účinkom budete skvele vyzerať a ešte lepšie sa cítiť. Ošetrenia sú prispôsobené potrebám každého klienta. Výsledky sú okamžité a dlhotrvajúce!

Produkty Restylane vyhladzujú vrásky, zvýrazňujú kontúry tváre, robia pery plnšie a omladzujú pokožku.

o výplniach RESTYLANE ďalej čítajte TU <<


PRINCESS – Kyselina Hyalurónová - štandardná výplň

Štandardne efektívna výplň na trhu pre dámy aj pánov. Trvanlivosť účinku je 6 – 9 mesiacov.

S pribúdajúcim vekom a vplyvom ďalších faktorov (fajčenie, nadmerné slnenie), dochádza k prvým náznakom vrások a ku strácaniu objemu tváre. V pokožke dochádza k strate kolagénu a celkovej elasticity pokožky. Princess napravuje prirodzenú stratu kyseliny hyalurónovej v dôsledku starnutia jemným a pravidelným dopĺňaním a dlhodobou hydratáciou pokožky. Týmto spôsobom výrazne zlepšuje napätie a elasticitu pokožky.

o výplniach PRINCESS ďalej čítajte TU <<


VLASOVÁ MEZOTERAPIA - ZASTAVENIE VYPADÁVANIA VLASOV

Ošetrenie, ktoré dodáva pokožke hlavy správne živiny pre rast vlasov.

Lysina, ustupovanie a rednutie vlasov vie ženy aj mužov poriadne potrápiť. Niekedy za vypadávanie vlasov môžu gény, inokedy kolísanie hormonálnej hladiny, stres alebo rýchla strata hmotnosti. Pri vlasovej mezoterapii aplikujeme priamo do pokožky liečivo obsahujúce rastové faktory, kmeňové bunky, vitamíny a ďalšie liečivé látky. Spolu s kľúčovými živinami tak vlasové korienky zároveň dostávajú impulz k obnove vlasov.

 o ošetrení VLASOVÁ TERAPIA ďalej čítajte TU <<