Vitajte vo svete MARIA GALLAND.

Vo svete, v ktorom vnútorná a vonkajšia krása vytvárajú dokonalú synergiu a harmóniu.

Milé dámy, vážení páni, využite kozmetické služby vo svete, kde sa prebudia Vaše zmysly s jemnými tónmi relaxačnej hudby. Doprajte si exkluzívnu staroslivosť o pleť na základe diagnostiky vašej pleti a ulahodenia vašej duši. Vstúpte do sveta MARIA GALLAND. Starostlivosť salónu inVisage si zakladá na harmónii tela i duše.

Staráme sa o to, aby potreby zákazníkov boli do bodky naplnené. Počas kozmetického ošetrenia vám kozmetička navodí príjemnú atmosféru pomocou relaxačnej hudby a aromaterapie, pričom je maximálne zachovaný kľud a pokoj. Maria Galland prichádza s posolstvom modernej značky, ktorá neustále prichádza s inováciami a novými technikami ošetrení, aby čo najviac vyhovela individuálnym potrebám každého klienta. Vo svojom portfóliu má veľké spektrum výrobkov, niekoľko druhov ošetrení a vlastných masáží. Maximálny relax dotvára kozmetické ošetrenie luxusnými prípravkami svetovej značky Maria Galland.


Profesionálna kozmetika MARIA GALLAND


Maria Galland bola úspešná tanečníčka, ktorá začiatkom 60tych rokov spoločne s dermatológmi vyvinula koncept ošetrení tak unikátnych ako je sama pokožka. Prvý salón Maria Galland bol otvorený na parížskej triede RUE CTEAUBRIAND. K dnešnému dňu existuje vo svete cez 10 000 salónov krásy, ktoré ponúkajú tieto unikátne kozmetické služby.

Značka Maria Galland ponúka okrem rád pre starostlivosť o pleť taktiež telové produkty, sun care rad a rad make-upu a dekoratívnej kozmetiky. Určite oceníte profesionálne kozmetické služby zaškolených kozmetičiek, ktoré sa postarajú o to, aby vaša pleť žiarila krásou a zdravím.

Profesionálne výrobky pre dokonalú starostlivosť o vašu pleť na domáce použitie si môžete zakúpiť tu >>
Vyskúšajte si výnimočnú starostlivosť o pleť, na mieru pripravené rozmaznávajúce kúry, harmóniu tela, mysle a duše. Vyskúšajte MARIA GALLAND.

 

Ponúkané ošetrenia pleti
Ošetrenie pleti ženy 

masáže pleti, hĺbkové čistenie pleti, protokolové ošetrenia MARIA GALLAND, oxyterapia - kyslíkové ošetrenie pleti, rádiofrekvencia - prístrojové ošetrenie pleti, fotorejuvenizácia - prístrojové ošetrenie pleti


Ošetrenie pleti muži

masáže pleti, hĺbkové čistenie pleti, protokolové ošetrenie HOMME GALLAND, oxyterapia - kyslíkové ošetrenie, prístrojové ošetrenia pleti


Ošetrenie pleti, problematickej pleti

čistenie pleti v puberte, systéme dermatologique, chemický peeling, prístrojové ošetrenia