Mokrá pedikúra, profesionálna starostlivosť o vaše nohy


Mokrá ( klasická ) pedikúra je dlhé roky prevádzaná metóda pedikúry, ktorá predstavuje kompletné ošetrenie chodidiel, prstov a nechtov.


Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou klasickej pedikúry v porovnaní s mediciálnou - suchou je ten, že sa nohy namáčajú, čo umožňuje zmäkčenie kože chodidiel a uvoľnenie všetkých nečistôt.

Mokrá pedikúra spočíva v kúpeli nôh s pridaním osviežujúcich a zmäkčovacích prípravkov, väčšinou kúpeľných solí. Keď sú nohy pripravené a vydezinfikované, pedikérka škrabkou odstráni stvrdnutú pokožku na päte, pod prstami, na hrane palca, pod palcom a na bruškách chodidiel. Potom ostrihá nechty dorovna a vyformuje ich aj zapilovaním. Tvarovaním nechta v rovnej línii zabráni bolestivému zarasteniu. Skontroluje kurie oká, otlaky na vrchnej strane a medzi prstami. Opatrne ich odstráni a odporučí domáce ošetrenie. Pre zvláčnenie kože nanesie krém alebo iný prípravok vhodný pre chodidlo.


Pravidelná mokrá pedikúra je výborná prevencia pre vaše zdravé chodidlá

Mokrá pedikúra je obľúbená preto, že postupne spomalí proces vytvárania hrubej pokožky a dokáže pomôcť aj pri zarastaní nechtov. Navyše je bezbolestná. Ideálne je ošetrenie absolvovať po 4 až 5 týždňoch.

Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si masáž chodiel, ktorá dodá vašim nohám maximálne uvoľnenie 

Mokrá pedikúra v salóne inVisage je v neposlednom rade príjemnou relaxáciou, ktorú môžete uzavrieť vyzdobením nechtov jednofarebným lakom, francúzskym lakovaním, japonským leštením, nálepkami, kamienkami, či gélom.