Prístrojová lymfodrenáž, prístroj ED ONE

NOVINKA : Prístrojová lymfodrenáž, lymfatická masáž vďaka endermickému prístroju ED ONE, ktorý umožňuje bezpečné, bezbolestné a účinné odstránenie celulitídy.

Lymfodrenážny prístroj ED ONE pracuje na princípe hĺbkovej spojitej masáže pomocou nadstavcov, ktoré stláčajú a uvoľňujú pokožku v časti, na ktorej sú práve položené. Táto špeciálna vitalizujúca masáž reaktivuje cievy a lymfatický systém, vďaka čomu dochádza k postupnému odbúraniu tekutiny a tuku z bunky.Výsledkom ošetrenia je úbytok hmotnosti, zmena tvaru postavy, lepšia tonifikácia pokožky a okysličenie tkanív.

ED ONE je vďaka mnohým ergonomickým nadstavcom použiteľný na rôzne oblasti tela ako napr. brucho, tvár, horné a dolné končatiny. Jeho nový elektronický systém riadenia, spolu s automatickou ochranou, umožňuje nastavenie parametrov tak, aby nedošlo k prasknutiu kapilár a iným podkožným poraneniam. 

Salón inVisage najnovšie prichádza s revolučnou novinkou v oblasti nenávratnej likvidácii tukových buniek !!! Kavitačný prístroj BODYKA.. čítajte viac >>