ULTHERA - lifting tváre, krku a dekoltu bez skalpela


Ultherapia v súčasnosti predstavuje najdokonalejší, technologicky najvyspelejší špičkový systém, ktorý využíva vysoko intenzívnu ultrazvukovú energiu prechádzajúcu do hlbších vrstiev kože (vrstva SMAS) a do dermisovej vrstvy neinvazívnym spôsobom

Špeciálne vlny Ultherapie prenikajú do epidermy bez toho, aby ju zohrievali - vypínajú kontúry pleti, odstránia ochabnutie pleti, zredukujú vrásky a zlepšia celkovú kvalitu pokožky. 

Ultherapia je neinvazívna procedúra napínania pokožky, ktorá využíva ultrazvuk na stimuláciu produkcie kolagénu a elastínu.

Ultherapia je vhodná pre všetky typy pokožky pre dámy a pánov


Objednajte saAko prebieha ošetrenie ULTHERA:


Ultherapia je neinvazívny postup schválený FDA, ktorý spúšťa vlastnú regeneračnú reakciu tela na spevnenie tváre, krku a dekoltu.

Prostredníctvom sústredeného ultrazvuku, ktorý zvyšuje produkciu kolagénu – tiež známy ako neokolagenéza – sa Ulterapia využíva na zníženie výskytu vrások na krku a dekolte, spevnenie líc a čeľustí, zdvihnutie obočia a na ošetrenie jemných vrások okolo očí.

Ultrazvuková vlna prechádza cez povrch kože bez jeho poškodenia, svoju energiu sústreďuje v správnej hĺbke 4,5mm, 3mm, 1,5mm a správnej teplote. Táto energia spúšťa prirodzenú reakciu pod kožou a naštartuje regeneračný proces, ktorý produkuje čerstvý, nový kolagén.

 


Komu je procedúra určená: pre všetky typy pleti, dámy aj pánov, vekovej kategórie 30-65 rokov, na spevnenie a napnutie pokožky, redukciu vrások, omladenie o niekoĺko rokov, 

Oblasti ošetrenia: tvár, krk, dekolt

S čím je vhodné procedúru kombinovať: dermobrazia, LED terapia, rejuvenizácia, mezoterapia - skinbooster, botulotoxín, kyselina hyaluronová - výplne

Ako dlho trvá jedno ošetrenie: 60-90min. v závislosti od rozsahu ošetrenia

Ako často procedúru opakovať: 1x za 3-9 mesiacov v závislosti od  hĺbky ultrazvukovej vlny