Permanentný make-up - tetovanie pier, obočia, očných liniek

Dlhoročné skúsenosti, stovky spokojných zákazničiek, garancia špičkového výsledku!

Salón inVisage sa stal najväčším expertom permanentného make-upu! Svedčia o tom rady spokojných zákazníčiek z celého Slovenska, Čiech a Rakúska. Permanentný make-up u nás prevádza špička v oblasti permanentného make-upu, Andrea Garcia Boskovičová, ktorá je zároveň školiteľkou permanentného make-upu nielen na Slovensku. Do nášho tímu pribudla šikovná a vždy usmiata Dominika Hajduk Rozmanová, ktorá je známa svojou kvalitnou a pedantnou prácou. 

Permenentný make-up sa aplikuje v oblasti obočia, hornej a spodnej linky oka, takisto si dámy zvýrazňujú linky pier. Do hornej vrstvy pokožky sa tetovacím prístrojom vpravia vysokotrvácne prírodné farbivá, ktoré sú odolné voči vode a potu. Zvýrazňujú krásu očí a pier alebo vedia korigovať rôzne drobné kozmetické nedostatky. 

Pred samotnou aplikáciou sa pri konzultácii odsúhlasí tvar a farbu aplikovaného miesta. Používame špeciálnu vymeriavaciu techniku za pomoci posuvného meradla a nití. Pracujeme s certifikovanými nemeckými prírodnými pigmentami miešanými na mieru priamo pri aplikácii. Miesto aplikácie po rokoch nešedivie ani nečervenie. Ihly sú jednorázové a sterilné.


Ponúkame vám vždy nové a moderné techniky tetovania permanentného make-upu.


Ako sa pripraviť na tetovanie? ODPORÚČAME:

- nepožívať kávu (kofeín) 12hod pred aplikáciu
- nepožívať alkohol 24hod pred aplikáciou
- neaplikovať krém, make-up, rúž 12hod pred aplikáciou na aplikované miesto

Pri tetovaní pier odporúčame používať 10 dní pred aplikáciou herpesin.


Odstránenie starého alebo pokazeného permanentného make-upu

Trápi vás pokazený permanentný mejkap obočia, ktorý časom nadobudol odtieň sivej, zelenej, či oranžovej farby? Alebo nie ste spokojná s jeho tvarom, viditeľnými nerovnosťami pravého a ľavého obočia?

Máme pre vás hneď niekoľko spôsobov odstraňovania permanentného make-upu. 

1. Prepigmentácia

Ide o prepigmentovanie staršieho a viditeľného permanentu, prípadne o zmenu farby staršieho pigmentu, špeciálnymi farbami. Lepší efekt ako odtetovanie! Úžasná metóda, veľmi obľúbená u zákazníčok.


2. Pretetovanie

Slúži na predĺženie životnosti tetovaného miesta a na zvýraznenie farby. Pri tetovaní sa prechádza po celej oblasti aplikovaného miesta, použije sa nová ihla. Služba pretetovanie sa vykonáva do 2 mesiacov od prvého tetovania. 

Permanentný make-up - veľká galéria našej práce už čoskoro...