Hairtalk Extensions

neviditeľné pásky vo vlasoch


predlžovanie a zahusťovanie vlasov unikátnou najmodernejšou metódou 

pravé ľudské vlasy, ktoré môžete kulmovať a žehliť


objednajte sa na bezplatnú konzultáciu, možnosť výberu farieb  65 odtieňov v 3 rôznych dĺžkach


Kontaktujte nás

hairtalk extensions

Pásky v šírke 3 cm dodajú vášmu vzhľadu ideálny objem, dĺžku a farebný efekt. Starostlivo spracované vlasy boli po jednom vložené do neviditeľnej elastickej pásky. V dĺžkach 25cm, 40cm, 55cm.

hairtalk extensions pro 

Inovatívne pramene v šírke 3 cm, v dĺžkach 25cm, 40cm, 55cm, z absolútne neviditeľnej patentovanej pásky. hairtalk extensions pro sú dostupné v 51 farbách (tiež vo farbách s odrastmi a v colormelts), ktoré dávajú nekonečne veľa farebných možností podľa požiadaviek každého klienta.

hairtalk extensions plus

sú vyrobené tak, aby vyzerali a pôsobili ako prirodzený rast z vlasovej pokožky. Za použitia špeciálnych ihiel sa ručne vkladajú jednotlivé vlasy do 3 cm pások. hairtalk extensions plus / plus s odrastami sú ideálne pre oblasti kontúr a temena hlavy, najmä pri jemných a riedkych vlasoch.  V dĺžkach 25cm a 40cm.

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu - predlžovanie vlasov


colormelts by hairtalk

Ombré pásky - predlžovanie bez farbenia vlasov


Predstavujeme vám najnovšiu farebnú technológiu v predlžovaní – colormelts by hairtalk. Vytvorte farebné Ombré bez pomoci chémie. Počnúc prírodným odtieňom sa colormelts postupne rozplynie do druhého a tretieho odtieňa. Colormelts pásky sú dostupné v šírke 3 cm, dĺžkach 25cm, 40cm a sú ideálne pre zákazníčky hľadajúce farbu bez záväzku.

Vitajte vo veku bez chemických farieb.


Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu - predlžovanie vlasov


hairtalk extensions silver line


Pásky, ktoré sú určené pre predlžovanie a zahusťovanie šedivých vlasov. hairtalk extensions silver line sú dostupné len v dĺžke 25 cm. Pramene sú vyrobené z vlasov prírodních (60 %) a žiaruvzdorných vlákien (40 %). hairtalk extensions silver line sú dostupné v 6 farbách vo variante pro prameňov
v šírke 3 cm. hairtalk extensions silver line je možné štylizovať do teploty 120 °C.

Vek je len číslo.


Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu - predlžovanie vlasov