HIFU ULTHERAPIA - neinvazívny lifting tváre, krku a dekoltu

HIFU v súčasnosti predstavuje najdokonalejší, technologicky najvyspelejší špičkový HIFU systém, ktorý využíva vysoko intenzívnu ultrazvukovú energiu prechádzajúcu do hlbších vrstiev kože (vrstva SMAS) a do dermisovej vrstvy neinvazívnym spôsobom. Špeciálne vlny HIFU prenikajú do epidermy bez toho, aby ju zohrievali - vypínajú kontúry pleti, odstránia ochabnutie pleti, zredukujú vrásky a zlepšia celkovú kvalitu pokožky.

AKO FUNGUJE HIFU ULTHERAPIA?

Problémy sa musia riešiť zvnútra, preto ultrazvukový prístroj umožňuje prostredníctvom špeciálnych vĺn ošetrenie všetkých troch štrukturálne relevantných hĺbok pleti (1,5 mm, 3 mm a 4,5 mm), ktorá reaguje stiahnutím. Následný efekt je okamžite viditeľný v podobe čiastočného vypnutia a spevnenia pokožky, pod ktorou sa začínajú tvoriť kolagénové vlákna. Vrchná časť pokožky pritom zostáva neporušená. Tento efekt sa bude stupňovať a maximum dosiahne v období 3 - 6 mesiacov po ošetrení, kedy sa podporné tkanivo úplne spevní a vytvorí sa dostatok nových kolagénových vlákien. Výsledok pretrváva až niekoľko rokov.

Ošetrenie je možné aplikovať na celú tvár (obočie, očné okolie, vrásky okolo úst), krk a dekolt.

HIFU ULTHERAPIA - priebeh ošetrenia:

viac informácií o neinvazívnom ošetrení HIFU ULTHERAPIA sa dozviete TU <<
HIFU ULTHERAPIA cenník TU <<OXYTERAPIA - kyslíková terapia (Ageless)

Kyslík všetci berieme ako samozrejmosť. V znečistenom prostredí je ho však stále menej a následky vidíme aj na našej pleti. Vedecky bolo dokázané, že kyslík náš organizmus regeneruje, posilňuje a hlavne skrášluje. Nečudo, že sa jeho kozmetické využívanie stalo populárnym na celom svete.

Neváhajte a vyskúšajte jeho zázračné účinky aj vy!

Blahodárne účinky kyslíkovej terapie zahŕňajú pomerne širokú škálu :

zlepšenie látkovej výmeny, očista organizmu od toxínov, posilnenie imunity, vyhladzovanie vrások a spomalenie procesu stárnutia organických štruktúr.

Okrem týchto fyzických blahodárnych účinkov predstavuje procedúra celkový relax nie len pre telo ale aj pre psychiku. Zákazník pociťuje pozitívne uvoľnenie, celkové oddýchnutie, znovunadobudnutie energie a ústup stresu.


viac informácií o Kyslíkovej terapii sa dozviete TU <<


RÁDIOFREKVENCIA, RÁDIOFREKVENČNÉ OŠETRENIE

Najmodernejšia neinvazívna, časovo nenáročná metóda pre vypnutie pokožky, remodeláciu kontúr tváre i tela a na liečbu celulitídy

Neustále chudnete alebo ste už neželané kilá zhodili a napriek tomu máte na tele partie, kde je tuk stále usadený? Máte podbradok, ovisnuté paže alebo tuk v oblasti kolien a členkov? S týmto si už cvičenie a drastické držanie diét tak dobre neporadí. Nezúfajte.

Vyskúšajte bezpečnú rádiofrekvenčnú metódu vďaka unikátnemu prístroju ACCENT RF! Ide o modernú patentovanú technológiu od Almalasers, svetového lídra v korektívnej dermatológii.

Rádiofrekvenčná energia prechádza cez povrchovú vrstvu kože – epidermis, na ktorej je aplikovaná vrstva olejovej emulzie, priamo do dermis nachádzajúcou sa pod ňou. Pôsobením rádiofrekvenčného vlnenia v dermis dochádza k premene na tepelnú energiu. Zvýšená teplota spôsobuje reštrukturalizáciu kolagénových vlákien, staršie vlákna sú odstránené a postupným hojivým procesom sa vytvárajú nové, silnejšie vlákna a dochádza aj k vyplavovaniu obsahu tukových buniek. Koža dostáva mladiství vzhľad a redukuje sa nežiaduca tuková vrstva.

viac informácií o rádiofrekvenčnom ošetrení sa dozviete TU <<


FOTOREJUVENIZÁCIA

neinvazivné ošetrenie pleti tváre, krku, dekoltu a chrbtov rúk pomocou IPL

Fotorejuvenizácia je technológia intenzívneho pulzného svetla, ktorá ponúka radikálne zlepšenie bez pooperačných obmedzení. Širokospektrálne svetlo ovplyvňuje povrchové pigmentácie, rozšírené póry a cievky s vhodným rádiofrekvenčným obmedzením. Dochádza k prehriatiu hlbokých častí pokožky a tým k tzv.obnoveniu kolagénu, zlepšeniu tonusu, spevneniu pokožky a vyhladeniu drobných vrások.

Využite príležitosť krásnej a mlado vyzerajúcej pleti bez využitia chirurgických zákrokov. 

Pomocou pulzne modulovaného vysokodávkového svetelného žiarenia, je Vaša pleť viditeľne žiarivejšia, mladšia a na dotyk jemnejšia.

Princíp tejto modernej metódy spočíva v prehriatí kolagénových a elastických vlákien uvedeným svetelným žiarením v podkoží. Vplyvom pôsobenia žiarenia sa pleť tváre vypne a vynikne jej textúra.

Prístroj je bezkonkurenčne všestranný umožňuje revitalizáciu pokožky tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk a predlaktia.

viac informácií o Fotorejuvenizácii sa dozviete TU <<​