Online poradenstvo​

Máte problémy s pleťou? Neviete sa o ňu správne starať? 

Starostlivosť o pleť je veľmi dôležitá milé dámy. Všetky chceme byť krásne a mať dokonalú pleť naveky. Preto vám ponúkame ONLINE PORADENSTVO pleti pre dámy a pánov. 

Napíšte nám, čo vás trápi, naše kozmetické odborníčky vám radi odpovedia na všetky vaše otázky : invisage@invisage.sk


Po​radenstvo pleti pri návšteve salónu inVisage

Odborná poradenská služba je súčasťou každej návštevy salónu krásy. Kozmetické ošetrenie vždy nasleduje až po správnej diagnostike pleti.

Poradenská služba spája odborné poradenstvo pri problémoch s pleťou, s vytýčením vhodných produktov na každodennú starostlivosť.

Množstvo žien a mužov nevie o svojej pleti takmer vôbec nič. Preto im počas ošetrenia kozmetička poradí pri ich problémoch a naučí ich spoznať svoju pokožku. Navrhne cyklus pravidelných ošetrení a kozmetických kúr. Pomôže pri výbere prípravkov na doma a poradí pri spôsoboch domáceho ošetrenia a starostlivosti.


Problémy s pleťou - najčastejšie otázky
  1. Akné
  2. Pigmentové škvrny
  3. Vrásky
  4. Citlivá pleť
  5. Starostlivosť o pleť v letnom období
  6. Starostlivosť o pleť v zimnom období

 

Poradenstvo pleti salónu inVisage pre dámsky portál www.diva.sk

Zopár otázok a odpovedí z poradenstva pleti, ktoré trápia väčšinu z nás..


Kozmetička radí: Ako sa zbaviť akné?

Pupáky, vyrážky, akné... Máme pre tento problém viacero pomenovaní, no spoločné majú to, že nás vďaka nim trápi pohľad do zrkadla. Kým niekto má akné v dôsledku puberty, sú aj ľudia, ktorým nedá pokoj ani v dospelosti. Ako sa starať o aknóznu pleť v puberte a čo pomôže v dospelom veku?

Ako ošetrovať akné v puberte?

Hlavnou úlohou kozmetického ošetrenia v puberte je zabezpečenie správneho čistenia, dezinfekcie a ochrany pokožky. 

„Pri každodennom domácom ošetrení je nutné dbať na čistenie pleti čistiacimi gélmi alebo penami, ktoré sú určené na zmiešaný a mastný typ pleti. Treba myslieť na ochranu a hydratáciu pleti, ktoré nám zabezpečia najlepšie hydratačné emulzie, ktoré sú nemastné a neupchávajú póry. Väčšinou obsahujú aj SPF (slnečný ochranný faktor), ktorý nám pleť chráni aj pred obyčajnými slnečnými lúčmi,“ hovorí kozmetička zo salónu krásy inVisage v Bratislave. čítajte viac poradenstvo pleti - akné >>