Oxyterapia - Kyslíkové ošetrenie

Pri súčasnom životnom štýle je náš organizmus stále častejšie vystavovaný psychickej alebo fyzickej námahe. Tým neúmerne stúpa spotreba kyslíka na bezproblémové fungovanie. Nakoľko je kysliku vo vzduchu limitované množstvo, dochadza k vzniku nežiadúcich stavov z jeho nedostatočného prísunu. Práve oxyterapia zabezpečí doplnenie jeho deficitu.

Za pomoci revolučnej technológie molekulárneho sita, je kyslík získavaný priamo z ovzdušia a aplikovaný na pokožku v kombinácii s účinným sérom špeciálnym aplikátorom, prípadne je pri oxyterapii vysokopercentný kyslík vdychovaný cez inhalátor.


Blahodárne účinky kyslíkovej terapie zahŕňajú pomerne širokú škálu :

zlepšenie látkovej výmeny, očista organizmu od toxínov, posilnenie imunity, vyhladzovanie vrások a spomalenie procesu stárnutia organických štruktúr.

Okrem týchto fyzických blahodárnych účinkov predstavuje procedúra celkový relax nie len pre telo ale aj pre psychiku. Zákazník pociťuje pozitívne uvoľnenie, celkové oddýchnutie, znovunadobudnutie energie a ústup stresu.


Kyslíkovou terapiou ďalej dosiahneme :
 • regeneráciu tkaniva, zvýšenie elasticity
 • remodeling tvárových štruktúr
 • vyhladenie a hydratáciu pokožky
 • podpornú liečbu a zlepšenie stavu pleti pri liečbe akné
 • redukciu strií, vrások
 • vyjasnenie" povrchu pokožky
 • odvod povrchovo zadržiavaných tekutín v tkanive
 • prínos pri liečbe kuperózy
 • liftingový efekt pri ošetrení strií


Prečo absolvovať  kyslíkovú terapiu?

Každá bunka nášho tela potrebuje kyslík na rozmnožovanie a transport živín do ostatných buniek. Počas procesu starnutia ( nad 30 rokov ) sa znižuje hladina kyslíka v pleti a stráca svoj mladistvý výzor a zdravé vypnutie. Dôvodom kyslíkového deficitu je taktiež nikotín, alkohol, znečistenie životného prostredia, nedostatok pohybu. Vedci, plastickí lekári a dermatológovia súhlasia s faktom, že medzi dôvodmi starnutia pleti je nedostatočné zásobovanie pleťových buniek kyslíkom. Je dokázané, že aj produkcia kolagénu a elastínu závisí od obsahu kyslíka.


Čo obsahuje služba KYSLÍKOVÁ TERAPIA ( Ageless )
 • odlíčenie pleti / odstránenie make-upu, bežných pleťových prípravkov, odmastenie pleti /
 • aplikácia pleťového séra ( Použitím séra, ktoré je obohatené o výťažok z lotosu a Calomosensine®, dosiahneme viditeľný účinok regenerácie a hydratácie pokožky. Pokožka je upokojená, uvoľnená a zjemnená.)
 • kyslíková terapia - 15 minút ( V šúčasnosti najmodernejšia a najžiadanejšia metóda v oblasti dermatologickej a kozmetickej starostlivosti. Kyslík má mnoho výhod : pôsobí do hlbších vrstiev pokožky a prenáša do nich aktívne látky z kozmetických výrobkov. Napomáha regenerácii pleti a vstrebávaniu účinných zložiek, prežiari ju a odstraňuje vrásky. Oxyterapia dodá pleti vlhkosť, vláčnosť a ukľudní unavenú pleť.
 • záverečné ošetrenie pleti oživujúcim krémom podľa typu pleti

Kozmetická aplikácia môže byť každodenná. Frekvencia návštev pri aplikácii kyslíka závisí od riešenej problematiky a želaných výsledkov. Pri pravidelnej návšteve salónu inVisage môžete obrovské zlepšenie na vlastnej koži spozorovať už po dvoch týždňoch.

* Oxyterapia je vhodná pre dámy aj pánov
* Pre maximálnu spokojnost odporúčame ošetrenie absolvovat trikrát do týžňa
* Kúra je vhodná pre všetky vekové kategórie