Melírovanie vlasov

Ombré

Balayage


ručné maľovanie svetlejšieho tónu vo vašich vlasoch 

dokonalé, prirodzené ako bozk od slnka na všetky odtiene vlasov

Kontaktujte nás

Melír na vlasy patrí aj dnes medzi jedny z najobľúbenejších variantov zosvetľovania vlasov. Je na vás, či sa rozhodnete pre prirodzený look a vlasy vám zosvetlíme len o pár odtieňov svetlejšou farbou, alebo dáte výrazne odfarbeným prameňom možnosť vás rozžiariť.  Oživíme váš vzhľad!

OMBRÉ

Technika melírovania vlasov Ombré je jednou z najpopulárnejších techník za posledných niekoľko desaťročí. Je to skutočne nadčasový trend farbenia a melírovania vlasov.

Ombré znamená "vytieňovaný". Ide o techniku melírovania, keď sa tmavšia základná farba v dĺžkach postupne zosvetľuje. Zvyčajne začína v strednej dĺžke a zosvetlené sú konce vlasov.

BALAYAGE - balejáž

technika melírovania vlasov voľnou rukou, jemná a prirodzená gradácia ľahkosti od korienkov smerom ku končekom vlasov. Farba sa maľuje priamo na určené pramene vlasov bez použitia fólie. Výsledkom je vzhľad leta stráveného na pláži, prirodzený odtieň ako bozk od slnka, bez ostrého kontrastu medzi farbami, alebo nechcene dokonalý melír detských vlasov. Balayage je vhodná pre všetky odtiene vlasov.