Kaderníctvo L´Oréal Professionnel

L´Oréal Professionnel - KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O VLASY

L´Oréal Professionnel predstavuje kombináciu najlepších technológií a nekonečnej kreativity.

Táto svetovo uznávaná značka spájaná s módou a ľudskou krásou je na trhu už viac ako 100 rokov. Neoddeliteľnou súčasťou filozofie L´Oréal Professionnel je snaha vytvárať nové a kvalitné inšpirácie v oblasti farbenia, výživy, strihu a stylingu.

Kadernictvo L´Oréal Professionnel

Bratislavské kaderníctvo - Salón inVisage - SALON EXPERT - VITAJTE!

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť. Objavte súčasné trendy a aktuálny módny štýl. Spoznajte najmodernejšie technológie vo vlasovej kozmetike. Zverte sa do starostlivosti Salon Expert − kaderníckych salónov pracujúcich pod záštitou značky L’Oréal Professionnel

Garantujeme vysokú profesionálnu kvalitu služieb, spoznáte novú úroveň starostlivosti vďaka súčasným technológiám. Podľa svojich individuálnych potrieb dostanete tú najvhodnejšiu hĺbkovú vlasovú starostlivosť. Konzultácie a vlasová diagnostika, odporúčanie produktov a trendov v súlade s vaším osobným štýlom. Zažijete úplne nový emocionálny zážitok z návštevy salónu a nový štýl komunikácie, navštívite veľmi príjemné prostredie založené na hodnotách, ktoré vyznáva značka L’Oréal Professionnel.

Objavte služby Salónu Expert! Nechajte sa rozmaznávať vysoko profesionálnou starostlivosťou:

Vlasová starostlivosť pre dámy - Farbenie a melírovanie vlasov
Vlasová starostlivosť pre dámy - Hĺbková regenerácia a výživa vlasov
Vlasová starostlivosť pre pánov
facebook profil invisage