BLOND STUDIO - zvýraznite krásu svojej tváre​

ROZŽIARTE SVOJU TVÁR POMOCOU FAREBNÝCH EFEKTOV VO VLASOCH

Ako najlepší kaderníci vedia, vnášanie svetla do vlasov sa stáva čím ďalej tým viac populárnejším. 

Zvýraznením niekoľkých vybraných prameňov svetlejšími odtieňmi môže vyškolený profesionál prežiariť celú vašu tvár a zároveň podčiarknuť vaše prednosti. Vytvorenie moderných čiastočných efektov vo vlasoch nie je nič, čoho by ste sa mali obávať. Služby Blond Studio ponúkajú tri rôzne techniky zosvetľovania a najde sa v nich naozaj každá žena. Na svoje si prúdu ženy s prirodzenými vlasmi, ale aj tie, ktorú chcú oživiť svoju aktuálnu farbu.


TAJOMSTVO FAREBNÉHO EFEKTU UŠITÉHO NA MIERU PRE VÁS​

Ako prebieha služba BLOND STUDIO?
1. KONZULTÁCIA A VLASOVÁ DIAGNOSTIKA
Na začiatku návštevy vás čaká konzultácia s kaderníkom a profesionálna vlasová diagnostika. Kaderník s vami preberie, aké máte od nového účesu očakávania, aký je váš životný štýl alebo aj to, koľko času chcete úprave vlasov denne venovať.

2. URČENIE TVARU VAŠEJ TVÁRE
Kľúčom k zvýrazneniu tých správnych vlasových partií je správne určenie typu vašej tváre. V prípade, že máte dlhšie vlasy, vám ich kaderník najprv zopne dozadu a potom určí, či je vaša tvár podlhovastá, okrúhla (oválna) alebo hranatá.

3. VÝBER ŠTÝLU PRE CONTOURING VÝBER
Podľa typu vašej tváre následne zvolí pramene kontúr tváre a tie zosvetlí. Napríklad pre podlhovastú tvár vyberie predovšetkým pramene v oblasti od očí až k perám, v prípade okrúhlej tváre naopak dĺžku vlasov po oblasť ramien, ktoré tvár opticky predĺžia.

4. APLIKÁCIA
Samotná aplikácia produktu, potrebný čas aj náročnosť sa líšia podľa kvality vašich vlasov, ich dĺžky a toho, či sú vlasy farbené, alebo prírodné. Celý proces krok za krokom s vami však kaderník preberie počas úvodnej konzultácie. Nemusíte sa teda ničoho obávať.


CONTOURING - hra svetla a tieňov podľa kontúr vašej tváre

CONTOURING je nová technika melírovania inšpirovaná špeciálnou aplikáciou make-upu. Pomocou hry svetla a tieňov rozjasňuje a opticky predlžuje tvár a rozžiari vlasy. Ide o modelovanie tváre vďaka zvýrazňovaniu alebo tlmeniu vybraných prameňov rôznymi odtieňmi. Tento štýl môžete vyskúšať, či už máte prirodzené, alebo aj farbené vlasy.

Kde sa vzal pojem Contouring?

Vlasové kontúrovanie − Contouring má svoje korene vo svete dekoratívnej kozmetiky. Kombinovanie svetlejších a tmavších odtieňov make-upu si získalo svoju popularitu na internete nielen vďaka celebrite Kim Kardashian, ktorá si ho obľúbila, ale aj vďaka mnohým postupovým videám pochádzajúcim z rúk beauty blogeriek a profesionálnych vizážistov. 

Vďaka špeciálnej službe Blond Studio Contouring si môžete tvár nechať u kaderníka opticky zúžiť, rozšíriť alebo naopak vďaka nej zvýrazniť určité partie tváre. Kaderník vám presvetlí vybrané pramene v oblasti tváre a so správne zvoleným odtieňom môžete získať odpočinutý a mladistvý vzhľad.


Venujte svojej novej farbe každodennú profesionálnu starostlivosť


VITAMINO COLOR A-OX
Chráňte si farbu pred vymývaním a poskytnite svojim vlasom hĺbkovú regeneráciu, hydratáciu, dlhotrvajúcu žiarivú farbu a ochranu pred teplom.LUMINO CONTRAST
Maska a šampón Lumino Contrast vám pomôžu udržať melírované vlasy žiarivé, súčasne im poskytnú hĺbkovú výživu a vlasy budú hebké na dotyk.ŠAMPÓN SILVER
Šampón Silver neutralizuje žlté odlesky, zjemňuje vlasové vlákno a dodáva studený lesk zosvetleným vlasom. Používajte raz do týždňa.Všetky výrobky na každodennú starostlivosť o vlasy si môžete online zakúpiť TU <<