INOA - farba, o ktorej ste vždy snívali

PREMEŇTE SVOJU NÁVŠTEVU SALÓNU NA SKUTOČNÝ ZÁŽITOK Z FARBENIA

Vždy ste snívali o špeciálnej starostlivosti, odpočinku a rozmaznávaní z rúk kaderníka? 

Farbenie s Inoa v sebe spája výnimočný prístup vyškolených odborníkov so žiarivými na mieru vyberanými odtieňmi, ktoré sa stanú najkrajším šperkom pre vaše vlasy. Farba, ktorá splní aj tie najnáročnejšie očakávania, už nie je nedosiahnuteľným snom, ale novým štandardom vo svete profesionálneho farbenia. Farbenie u kaderníka si vďaka farbe Inoa môžete skutočne užiť a byť si istá výnimočným výsledkom.


PRENESTE SA DO SVETA INOA, KDE NA VÁS ČAKÁ:
  • Profesionálna aplikácia farby spojená s relaxačným zážitkom
  • Vďaka zloženiu bez amoniaku nepocítite nežiaduce pachy počas farbenia
  • Optimálna šetrnosť k vašej vlasovej pokožke
  • 6 týždňov intenzívnej hydratácie a výživy pre vaše vlasy
  • Ultralesklá, žiarivá farba s odleskami podľa vašich prianí
  • 100% krytie šedín a súčasne veľmi prirodzený vzhľad


AKO VYZERÁ ROZMAZNÁVANIE Z RÚK PROFESIONÁLOV?

Pozrite sa ako vyzerá priebeh farbenia INOA TU <<


EXKLUZÍVNE ZLOŽENIE INOA

Po ôsmich rokoch výskumu a pätnástich patentoch vyvinuli laboratóriá L´Oréal novú farbu High Resist, vyznačujúcu sa kvalitnou a viacrozmernou štruktúrou. Jej molekuly sa párujú a vytvárajú tak farbiace častice väčšie než tie, ktoré sa používajú v tradičných oxidačných farbách. Tým, že molekuly napevno zakotvia vo vlasových vláknach, zostáva farba mimoriadne odolná a oveľa menej sa vymýva. To je maximálne žiaduce pri odtieňoch blond, ktoré majú tendenciu k vymývaniu.

 

INOA BLOND RESIST

Inovácia 

RAZ BLOND, NAVŽDY BLOND

Všetky ženy snívajú o farbe blond, ktorá vydrží. Žiaľ, len niektorým sa toto prianie splní. Po niekoľkých týždňoch sa farba obvykle začína meniť, stáva sa nudnou a bez života. Pigmenty sa z vlasov vymývajú a tým vznikajú neatraktívne žlté, zelené alebo šedé odtiene. 

INOA BLOND RESIST od L´Oréal Professionnel je tu práve preto, aby v priebehu času redukovala výskyt týchto nežiadúcich zmien. Studené odtiene zvýrazňuje, blond zostáva stále krásna a žiarivá. Dokonca aj tie najjemnejšie odtiene blond si zachovávajú svoj krehký lesk.


INOA CARMILANE

Technológia CARMILANE - revolučné riešenie v boji za intenzitu farby

INTENZÍVNA ŽIARIVÁ ČERVENÁ, KTORÁ VYDRŽÍ

Ak ste si obľúbili červené odtiene, tak z vlastnej skúsenosti viete, že medzi najväčšie úskalia červenej patrí problematika trvácnosti odtieňa, strata intenzity a rýchle vymývanie farby. Technológia Carmilane obsahuje nový červený pigment Carmin-R s výnimočnou intenzitou a trvanlivosťou. 

Farba je extrémne dlho trvácna, pretože je hlboko zapravená do vlasového vlákna. A navyše 100% kryje šediny. Červená ešte nikdy nebola taká intenzívna, živá a tak dlho trvácna! Nebojte sa vdýchnuť svojim vlasom nový život.


INOA SUPREME

Dokonalé krytie šedín


O 15 ROKOV MLADŠIA PRI JEDINEJ NÁVŠTEVE KADERNÍKA

Vlasy sú symbolom ženskosti a každá žena hľadá riešenie, ako im dodať tie správne ingrediencie, aby pôsobili čo najlepšie. Zrelé ženy chcú často dodať svojim šedivým vlasom opäť lesk a elasticitu. Túžia po zvýšení odolnosti vlasov voči vonkajším vplyvom alebo po riešení problémov so suchšou a citlivejšou vlasovou pokožkou. Ženy s vysokým percentom šedín môžu pôsobiť smutne a nevýrazne. 

Po rokoch vývoja vedci predstavili rad profesionálnych farieb Inoa Supreme, ktorý obsahuje technológiu dvojitých odleskov a komplex Densilum. Vďaka nim budú vaše vlasy opäť bohaté, lesklé a plné pohybu.