STEAMPOD - žehlenie vlasov nikdy nebolo tak zdravé

TIEŽ TÚŽITE PO STYLINGU A STAROSTLIVOSTI V JEDNEJ SLUŽBE?

Žehlenie vlasov býva večný boj. Možno sa tiež potýkate so skrepovatenými, vysušenými kučerami, ktoré len ťažko držia požadovaný tvar. Ale mať vlasy ako z rozprávky sa môže stať každodennou realitou. 

Steampod predstavuje revolúciu v oblasti služieb starostlivosti a stylingu vďaka jedinečnému spojeniu sily parnej uhladzujúcej žehličky na vlasy s unikátnou, parou aktivovanou technológiou Pro-Keratin v rade vlasovej starostlivosti. Toto spojenie poskytuje vlasom kompletnú starostlivosť ako na povrchu, tak aj vo vnútri vlasového vlákna. Výsledkom sú potom dokonale uhladené, lesklé a lepšie upraviteľné vlasy.


Čo vás čaká počas služby Steampod?

1. APLIKÁCIA PRODUKTOV STAROSTLIVOSTI STEAMPOD
Na umyté a uterákom vysušené vlasy kaderník nanesie vhodný hĺbkovo vypĺňajúci krém Steampod. Krémy s technológiou Pro-Keratin obsahujú katiónové polyméry a ceramidy, ktoré napomáhajú obnovovať vlasové vlákno a posilňujú medzibunkový tmel.
2. SILA PARY
Parná uhladzujúca žehlička vlasy najskôr zahreje na 100°C, čím ich chráni pred teplotným šokom, a zároveň ich hydratuje. Kutikula vlasu sa otvorí a pripraví na následnú starostlivosť.
3. PÔSOBENIE STAROSTLIVOSTI
Vysokotlaková para aktivuje produkty a smeruje technológiu Pro-Keratin obsiahnutú v produktoch starostlivosti Steampod do samotného vnútra vlasového vlákna.
4. UHLADENIE
Hladké pláty parnej uhladzujúcej žehličky Steampod s keramickým povrchom perfektne vlasy uhladia, uzavrú účinky starostlivosti vo vnútri vlasov a tie nadobudnú neuveriteľný lesk.


Čo vám Steampod prináša?
  • Vlasové vlákno sa hĺbkovo regeneruje
  • Končeky vlasov sa sceľujú
  • Vlasy získavajú zrkadlový lesk a prirodzený pohyb
  • Vďaka uhladeniu je úprava účesu ľahšia, než bývala predtým