Vital Injector je unikátny prístroj vďaka ktorému je možné rýchlo a efektívne pleť omladiť, hydratovať a dodať jej svieži a prirodzený vzhľad


Aplikácia zasieťovanej kyseliny hyalurónovej pomocou prístroja Vital Injector je najúčinnejšia! Pri ošetrení sa dá perfektne korigovať do akej hĺbky a aké množstvo kyseliny hyalurónovej sa do pokožky aplikuje. Táto metóda je vynikajúca nielen pre hĺbkovú hydratáciu a zlepšenie elasticity pokožky tváre, ale aj pre pokožku krku, dekoltu a rúk.


Pre koho je ošetrenie určené?

Ošetrenie Restylane Vital je vhodné pre ženy aj mužov so suchou a dehydratovanou pleťou, ktorá stráca pružnosť. Ošetrenie odporúčame absolvovať v zimnom a v jarnom období kedy je pleť dehydrovaná a sklesnutá. Samozrejme však môžete prísť na ošetrenie počas celého roka. Podľa potreby a stavu pleti je možné podstúpiť 2 kúry za rok.

Ako prebieha ošetrenie?

Samotnému zákroku predchádza aplikácia anestetika, ktoré pokožku znecitlivie. Hlavica prístroja vytvorí podtlak, ktorý jemne vyzdvihne pokožku, takže sa materiál dostane do presnej hĺbky. Vital Injector má technicky dokonalý a perfektne riaditeľný systém, takže látka je aplikovaná v presne určenom množstve, do presne zvolenej hĺbky kože. Pokožka je ošetrená absolútne rovnomernou aplikáciou účinnej látky po celej ploche. Doteraz neexistovala metóda, ktorá by tak precízne dosiahla celoplošnú hydratáciu.


Rekonvalescencia

Zákrok nie je náročný, je možné podstúpiť ho kedykoľvek. Vpichy sú skutočne tak malé, že sa strácajú takmer ihneď a procedúra vás nijako neobmedzuje a môžete bezproblémovo fungovať počas celého dňa. Po zákroku môže byť pleť veľmi jemne opuchnutá, môžu byť viditeľné mikrovpichy, ktoré najneskôr tretí deň vymiznú. Na ľahko ružovkastú pleť je možné naniesť ľahký make-up.


Viditeľnosť efektu po zákroku

Pleť je po ošetrení počas 6 až 8 mesiacov viditeľne pevnejšia, pružnejšia, pokožka je hydratovaná, omladená a bez jemných vrások. Dĺžka účinku tiež závisí od typu pleti, stavu kože a samozrejme celkovej životosprávy pacienta.


Komplikácie

Jednou z mnohých výhod použitia prístroja Vital Injector je oddialenie vpichu od kapilár v hlbších vrstvách kože, takže je značne znížený výskyt modriniek. Používajú sa materiály na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá je telu vlastná a nie sú na ne alergické reakcie. Po aplikácii nie sú vhodné žiadne masáže tváre.


Kontraindikácie

Kontraindikácie sú zápalové ochorenia v oblasti aplikácie, ďalej herpes simplex a pásový opar. Ďalej tiež chronické ochorenia ako akútny ekzém a pod.