Kyselina hyalurónová - injekčné výplne


Restylane Original - Kyselina Hyalurónová - exkluzívna výplň

Najkvalitnejšia výplň na trhu pre dámy aj pánov. Trvanlivosť účinku je 8 – 12 mesiacov.

Nech už potrebujete omladiť pleť, vyhladiť vrásky alebo zvýrazniť kontúry tváre či pier, je tu Restylane! Vďaka jeho mimoriadnym účinkom budete skvele vyzerať a ešte lepšie sa cítiť. Ošetrenia sú prispôsobené potrebám každého klienta. Výsledky sú okamžité a dlhotrvajúce!

Produkty Restylane vyhladzujú vrásky, zvýrazňujú kontúry tváre, robia pery plnšie a omladzujú pokožku.


Bezpečné a prirodzené estetické estetické ošetrenie

Restylane je prírodný výrobok určený k estetickým ošetreniam, ktorý neovplyvňuje výrazy či pohyby tváre. Na celom svete sa vykonalo viac ako 15 miliónov ošetrení s Restylane.


Z čoho je Restylane vyrobený?

Restylane je priezračný gél, ktorý je v malých dávkach injekčne vpichovaný do kože (pri niektorých ošetreniach len pod kožu), aby obnovil jej objem a štruktúru. Jeho základnou zložkou je kyselina hyalurónová, ktorá je podobná telu vlastnej kyseline hyalurónovej. Kyselina hyalurónová v Restylane je neživočíšna, čo znamená, že nie sú potrebné žiadne testy na koži a je minimálne nebezpečenstvo alergickej reakcie či precitlivenosti.


Výhody ošetrenia s Restylane

Výsledky ošetrenia s Restylane sú dlhodobé, ale nie sú trvalé. Dávajú klientom možnosť voľby k dosiahnutiu efektu, ktorý požadujú. 

Ošetrenie Restylane zvyčajne vydrží 8 až 12 mesiacov. Nedávna klinická štúdia preukázala, že už pri obyčajnom jednom znovuošetrení s Restylane sa predĺžia účinky ošetrenia až na 18 mesiacov. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov pri ošetrení pier je zvyčajne potrebné ošetrenie opakovať v priebehu 6 mesiacov. Účinky a bezpečnosť produktov Restylane boli preukázané mnohými klinickými štúdiami.
 


V prípade záujmu o ceny a možnosti aplikácie výplne Restylane Original kliknite TU <<
PRINCESS – Kyselina Hyalurónová - štandardná výplň

Štandardne efektívna výplň na trhu pre dámy aj pánov. Trvanlivosť účinku je 6 – 9 mesiacov.


S pribúdajúcim vekom a vplyvom ďalších faktorov (fajčenie, nadmerné slnenie), dochádza k prvým náznakom vrások a ku strácaniu objemu tváre. V pokožke dochádza k strate kolagénu a celkovej elasticity pokožky. Princess napravuje prirodzenú stratu kyseliny hyalurónovej v dôsledku starnutia jemným a pravidelným dopĺňaním a dlhodobou hydratáciou pokožky. Týmto spôsobom výrazne zlepšuje napätie a elasticitu pokožky.


Čo je Princess?

Princess je gélový implantát na báze kyseliny hyalurónovej, čo je látka telu vlastná, ktorá sa postupne bezo zvyšku do tela vstrebe. Účinok je dlhotrvajúci, ale nie permanentný.


Z čoho je výplň Princess vyrobená? 

Jej základom je vysoko čistá kyselina hyalurónová, ktorá neobsahuje žiadne živočíšne prímesy. Kyselina hyalurónová je látka, ktorá je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu, preto ju telo prirodzenou cestou tiež odbúrava. Vďaka tomu je u použitie preparátu vysoko bezpečné. 


V prípade záujmu o ceny a možnosti aplikácie výplne Princess kliknite TU <<