Škola líčenia a poradenstvo

Každá z nás vníma jednotlivé štýly make-upu subjektívne a každá má svoju predstavu o dokonalom vzhľade. Každá má ale svoj osobitý štýl, no občas sa nájde aj výnimka. Niektoré z nás sa v tom ošiali trendov stále nenašli. 

Stále chceme skúšať niečo nové ale ako na to?

 

Milé dámy, prinášame Vám novinku v podobe školy líčenia.

Absolvujte niekoľkohodinový nácvik kde sa oboznámite s vašou pleťou, zistite aké farby sa vám hodia a akým by ste sa naopak mali vyvarovať. To všetko pod drobnohľadom skúsenej vizážistky. Škola spočíva v diagnostike pleti, určenia správneho typu, či je pleť mastná alebo suchá ...ako ju pripraviť na make-up, podkladové bázy.

Podľa vášho výberu Vás naučíme aký typ mejkapu a aký druh líčenia je pre vás najvhodnejší. Manažérky naučíme rýchly biznis make-up, mladé slečny ľahké športové líčenie, elegantné dámy výrazné denné líčenie, prípadne líčenie v štýle wamp, party girl, dymové líčenie, mačacie oči alebo jednoduché nahé líčenie. Naučíte sa presný postup, s čím začať, ako správne make-up zafixovať, intenzita tieňov. Oboznámime vás s profesionálnymi nástrojmi ako špeciálne štetce, hubky. Vizážistka vám ukáže ako si pery zväčšiť alebo zmenšiť, ako zvýrazniť oči, potlačiť kruhy alebo vačky. Upozorníme na správny tvar obočia, či nie je príliš hrubé alebo tenké. Nesprávny tvar obočia dokáže aj ten najkvalitnejšie vypracovaný mejkap úplne pokaziť. A to najdôležitejšie, správny mejkap a spôsob jeho nanesenia. Aby nevznikal tak často opakovaný efekt masky. 

Škola líčenia vám umožní zapojiť sa do nácviku a budete mať možnosť ukázať ako sa doma líčite a kde vznikajú omyly, ktoré tak často dámy zvyknú robiť. Po absolvovaní kurzu sa automaticky začnete vyvarovať častým chybám, zlozvykom a rutinným postupom.


Každá z nás túži byť krásna ako z obálky časopisu, cítiť sa sebavedomo. Dokonalý look bude odteraz len vo vašich rukách.