Predlžovanie a zahusťovanie vlasov - Great Lengths 

Great Lengths založil David Gold v roku 1991 vo Veľkej Británii. Ako prvý patentoval systém predlžovania vlasov, ktorý si ihneď obľúbili ženy z celého sveta. Aplikuje sa 100% prírodný ľudský vlas najvyššej kvality! Unikátnosť predlžovaných vlasov Great Lengths spočíva v záruke, vzťahuje sa na 100% neuzlenie spojov počas nosenia vlasov a nepoškodzovanie vlastného vlasového vlákna. Základom je ručné triedenie v smere rastu vlasov, čím nedochádza k následnému zauzleniu vlasov počas nosenia. Ako jediná spoločnosť pracuje na báze prírodných látok a považuje sa za svetovú jednotku v predlžovaní a zahusťovaní vlasov.

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov pomocou biopolymerizovaného keratínu!

Samotné nadpájanie by nebolo možné bez biopolymerizovaného keratínu, ktorým sa vlasy nadpájajú k vlasom klientky. Je bez prímesy lepidiel a voskov, je prispôsobený farbe vlasov klientky, nezaťažuje a nepoškodzuje vlasy klientky. Obsahuje identickú štruktúru ľudských vlasov. Nadpojené vlasy je možné farbiť, natáčať, žehliť, či kulmovať. Úplne sa stotožnia s vlasmi vlastnými a vytvoria nádherný účes.


Great Lengths - Najlepšie riešenie pre predlžovanie vlasov

Aké je najlepšie riešenie? 

V skutočnosti a pre svoju vynikajúcu kvalitu sú to práve vlasy indických žien, ktoré sú najvhodnejšie. Spôsob zberu sa však musí odlišný od zberu vypadaných zmiešaných vlasov. Jediným riešením sú vlasy v jednom smere, ktoré sa nakupujú vcelku spletené do vrkoča.

Každá indická žena si odstrihne svoj vrkoč pri svadbe ako symbol začiatku nového života, alebo pri špeciálnom prianí, poprípade ako obeť bohom v chráme. Great Lengths nakupuje výlučne chrámové vlasy, ktorých povrch je neporušený, spletený do vrkoča, ktorého vlasy majú povrch jedným smerom.

Tieto cenné a vysoko kvalitné vlasy sú najlepším riešením na spoľahlivé prevedenie predlžovania vlasov.


Ako firma Great Lengths spracováva pramienky na predlžovanie vlasov?

Vďaka procesu osmózy, ktorý odstráni pigment z vlasu pomalým a šetrným rozkladaním sa molekúl počas doby 15 dní, ktorý zároveň nepoškodí jeho povrch a následným zafarbením vlasu, kde si molekuly farby aplikovanej na vlas nachádzajú voľné miesta uvoľnené práve molekulami pigmentu. Výsledkom sú vlasy znamenitej kvality, nádherne lesklé, bez lámania sa a s vysokou životnosťou. Tento proces je starostlivo chránený a patentovaný firmou Great Lengths.

Great Lengths sa behom niekoľkých rokov etablovala na svetovom trhu a stala sa jednotkou v predlžovaní a zahusťovaní vlasov. Dnes jedine špičkové kadernícke salóny úspešne používajú tento systém vo všetkých vyspelých krajinách Európy, Severnej a Južnej Ameriky. Sme radi, že na Slovensku vám v našom Bratislavskom salóne inVisage môžeme ponúknuť najkvalitnejší spôsob predlžovania a zahusťovania vlasov na svete. 

>> späť na Predlžovanie a zahusťovanie vlasov