Ponúkame vám vždy nové a moderné techniky tetovania permanentného make-upu


Permanentný make-up obočia - Technika čiarkovania​

Vymodelovanie dokonalého tvaru obočia, ktoré je na nerozoznanie od pravého. Technika čiarkovania je už niekoľko rokov hitom v oblasti permanentného make-upu. Čiarkovaním sa stimuluje prirodzený rast chĺpkov obočia, hlavne vtedy, keď je obočie nevýrazné, bez formy alebo vypadalo.

Najväčšou výhodou permanentného make-upu technikou čiarkovania je možnosť dokonalého vymodelovania tvaru obočia, výber farby obočia od svetlejších hnedých až po tmavé, prirodzenosť a trvanlivosť. Permanentný make-up sa prevádza na celé obočie alebo len na doplnenie vypadaných častí. Nové obočie by malo vydržať dva až päť rokov. Potom postupne stráca farbu, keďže obsiahnuté prírodné pigmenty sa pomaly vytrácajú.


3D Permanentný make-up obočia - Technika 3D čiarkovania

Obľúbená technika v oblasti permanentného make-upu. 3D permanentný make-up čiarkovanou metódou je unikátny vďaka dokonalému konečnému efektu - vyzerá najprirodzenejšie !

V čom spočíva 3D tetovanie? Podtónovanie obočia svetlejšim pigmentom a tetovanie chĺpkov tmavšou farbou, čo vytvára efekt prirodzeného obočia.

Výsledky sú úžasné. Tento postup dodáva vašej tvári hĺbku, tvar a môžete vyzerať mladšie.


Šetrný permanentný make-up - MIKROPIGMENTÁCIA

Mikropigmentácia pôsobí prirodzenejšie a jemnejšie ako permanentný make-up, nealergizuje a je takmer bezbolestná. Mikropigmentáciou sa upravujú : obočie, očné linky a ústa. 

Životnosť je menšia ako pri klasickom permanentnom make-upe, čiže dámy majú možnosť častejšej zmeny a ak ich už farba alebo celkový permanent omrzel, nemusia čakať 5 rokov a cítiť sa nekomfortne, pokiaľ sa pigmenty vstrebú do kože. Mikropigmentácia je šetrnejšia k pokožke, lebo sa neprevádza do kože tak hlboko ako klasický permanent. Jeho výhodou je absolútna prirodzenosť. 


Mikropigmentácia - Obočie

Mikropigmentáciu obočia sme robili : známej herečke Zdenke Studenkovej, moderátorke Zuzane Belohorcovej, populárnej spisovateľke a moderátorke Evite - Eve Urbaníkovej.

Hlavnou výhodou čiarkovaného obočia je jeho prirodzený vzhľad. Nemusíte sa báť, že bude vyzerať násilne ako sa to často stáva pri klasických výplňových tetovaniach. Tvar obočia profesionálne upraví – doplní chýbajúce chĺpky, časti obočia vtedy, ak zákazníčke chýba polovica obočia, dotiahne ho až do konca, či zmení a zkoriguje jeho tvar, aby bol dokonalý ku kontúre tváre a celkovému looku.Mikropigmentácia - Očné linky

Ak patríte k ženám, ktoré majú radi husté riasy a prirodzene zvýraznené oči, vyskúšajte očné linky. Pri mikropigmentácii však zabudnite na Kleopatrine linky tj. hrubé a zdvihnuté linky na konci oka. Opäť vyhráva prirodzenosť! Horná a spodná očná linka sa mikropigmentáciou prevádza výlučne medzi vlastné riasy, čo váš pohľad rozžiari a zvýrazní. Riasy budú vyzerať hustejšie a do popredia sa dostane samotný tvar oka. Stačí už len použiť dobrú maskaru a ste prirodzená a upravená zároveň. Takéto linky sú veľmi vďačné aj vtedy, keď máte riasy veľmi riedke, alebo sa vám ceruzka pod opuchnutými, či ovisnutými viečkami rozmazáva.
Mikropigmentácia - Colorovanie úst

Technika pri ktorej sa používa hneď niekoľko farebných odtieňov. Minimálne však 3, tmavší odtieň na kontúru, o niečo svetlejší na výplň a na rozjasnenie pier svetlý do stredu. To ústa rozjasní, pery vyzerajú plnšie a objemnejšie. Navyše zabraňuje roztečeniu rúžu do vrások okolo úst.

Mikropigmentáciou sa nádherne upraví veľkosť pier, ich tvar a samozrejme farba - od jemne ružovej, ktorá je populárna pre dámy, ktoré chcú naturálny look až po sýtejsie odtiene červenej.

Prevádza sa jemnou ihlou pod lokálnym anestetikom, čím sa zákrok stáva takmer bezbolestným.


Mikrovláknové NANO obočie - NOVINKA!

Najnovšia technika v oblasti permanentného make-upu. Čiarkované obočie sa prevádza najjemnejšou jednobodovou NANO ihlou, ktorá umožňuje hlbokú a vysoko presnú aplikáciu. 

Výsledkom je krásny prirodzený efekt, ktorý kopíruje vlastný chĺpok obočia!


NUDE PERY - telové, nahé tetovanie pier - NOVINKA!

Uz žiadne starosti s rozmazaným rúžom! 

Telové, nahé či nude pery sú absolútne trendy a my vám ich môžeme takmer bezbolestne vytetovať!

Tetovanie vhodné aj pre citlivé pery. Farby sa môžu namiešať podľa potreby a typu pleti. Prvých 5 dní sú pery výraznejšie ako keby ste mali výraznejší rúž. Zhruba po 5-6 dňoch mini chrastičky odpadnú a vaše pery opäť ožijú. Pri tetovaní pier odporúčame používať 10 dní pred aplikáciou herpesin.

Výsledok je prirodzený a krásne oživí vašu tvár. Pery nadobudnú plnší, výraznejší a sviežejší vzhľad.


<< späť na PERMANENTNÝ MAKE-UP