Svadobný účes v salóne inVisage


Svadobný účes v znamení jednoduchej elegancie

​ Aktuálne módne trendy uprednostňujú jednoduchosť, voľnosť a prirodzenosť.

Samozrejme samotný svadobný účes prispôsobujeme kvalite a dĺžke vlasov, náročnosti šiat, výberu doplnkov a v neposlednom rade samotnému ženíchovi.

Veľmi príjemný svadobný účes, dosiahneme jemným alebo úplným zvlnením vlasov, ktoré voľne splývajú popri kontúrach tváre alebo ich nebadane pripneme na zátylku vlásenkami, čím dosiahneme veľmi decentný účes „a la „ dvadsiate roky.

Nenútený a vzdušný efekt, dosiahneme natočením na natáčky, nakulmovaním, prípadne vieme vytvoriť nepravidelné vlny aj žehličkou či natočením na sponky.

Vždy majme na pamäti, že nevesta musí so svadobným účesom vytrvať takmer celý deň. Preto je potrebné kontrolovať každú sponku, vlásenku a všetko, čo počas česania do vlasov aplikujeme.


Hladké a prepracované svadobné účesy

​ Tie nevesty, ktoré preferujú honosné svadobné šaty, pedantne zdobené po celej svojej dĺžke, kde ich autor nezanedbal, ani najmenší detail. Už na prvý pohľad pôsobia nádherne a preto je potrebný taký svadobný účes, ktorý tomu celému dodá lesk a povestný šmrnc. Vynikne nevesta, šaty, doplnky a svadobná kytica zároveň.

Určite by sme zvolili jednoduchý hladko sčesaný drdol, na spôsob Evity Peron. Tento svadobný účes nechá vyniknúť kontúry tváre, šiju, krk i oči nevesty.

Veľmi príjemným doplnkom tohto svadobného účesu sú živé kvety, ktoré určite neprekoná nijaký vlasový doplnok, Dbajte na to, aby boli kvety vo vlasoch totožné s kvetmi v kytici. Zároveň požiadajte kvetinára, ktorý vám bude svadobnú kyticu pripravovať, aby vám tieto kvetinky upravil. Vydržia potom celý váš svadobný deň krásne svieže a nezvädnú.

 

Svadobný závoj a svadobná korunka 

Určite nemôžeme v tomto prípade zabudnúť ani na korunky do vlasov a svadobný závoj. 

Pre mnohé z nás je to neodmysliteľná súčasť  nevesty.

 

Korunka vo vlasoch v nás vyvoláva pocit najkrajšej princeznej a všetko okolo sa premení na rozprávkový príbeh.
Závoj symbolizuje čistotu a panenstvo. Nevesta je zahalená jemnou hmlou, čo jej dodáva tajomno a prekvapenie zároveň.
Zložitý svadobný účes


Samozrejme, každý svadobný účes je založený aj na fantázii kaderníka. 

Preto vám ponúkame aj zopár tipov na možno zložitejší, ale určite v konečnom dôsledku veľmi prepracovaný a nádherný svadobný účes.

Tipy na zložité účesy nájdete v našej veľkej galérii účesov.


Detičky


Účesy všeobecne nie sú určené len nevestám. Veľa krát sú na svadbách aj naši najmenší, deti. 

Aj oni chcú byť krásne malé princezničky. 

Ich účesy volíme podľa kvality vláskov a dĺžky zároveň. Môžeme do nich použiť rôzne ozdôbky, čelenky, sponky s kamienkami, ale aj korunky a živé kvetinky.


Ženích


Nemali by sme zabúdať ani na ženícha. Nevenujeme mu síce až takú nadmernú pozornosť, ako neveste, ale nemôžeme ho vynechať.

Aj ich vlasy potrebujú upraviť, pristrihnúť, vyformovať do svadobného účesu.