SKINBOOSTER - Vital injector

s kyselinou Hyalurónovou

dokonalá hĺbková hydratácia


Skinbooster je extrémne účinné omladzujúce ošetrenie, ktoré hlboko hydratuje plet až do jej druhej vrstvy, čím sa zlepšuje štruktúra a elasticita pokožky.

​Skinbooster pozostáva z veľkého počtu jemných vpichov 100% kyseliny hyalurónovej prístrojom Vital Injector. Vďaka týmto mikroinjekciám sa  efektívne zvýši hladina kyseliny hyaluronovej v hlbších vrstvách pokožky a dochádza k celkovému omladeniu pokožky aj na povrchu. Pokožka tak vyzerá vypnuto, prirodzene a sviežo.

Vital injector je vhodný pre všetky typy pokožky pre dámy a pánov


Objednajte sa


Ako prebieha ošetrenie Skinbooster:


Vital Injector je špeciálny prístroj prispôsobený na injekčné podávanie mezoterapeutických prípravkov a kyseliny hyaluronovej tzv. fillerov - výplní. V salóne inVisage podávame najlepší filler na trhu - Restylane. Prístroj má kontrolovaný počítačový systém, ktorý zabezpečuje, aby boli vstrekované presné množstvá filleru vo zvolenej hĺbke 0,2 – 5 mm – stredná až hlboká dermis. 

Systém piatich ultrajemných ihličiek zabezpečuje, že zvolená výplň je využitá efektívne, v maximálnej bezpečnosti a najmä takmer bezbolestne. Skinbooster funguje ako zásobáreň dlhotrvajúcej hydratácie. Vyživuje a obnovuje pleť zvnútra, čo navonok pleť vyhladí a rozžiari.

 

 


Komu je procedúra určená: pre všetky typy pleti, dámy aj pánov, vekovej kategórie 25-65 rokov, na hlbokú hydratáciu zvädnutej pleti, napnutie pokožky, redukciu vrások, omladenie, jazvy po akné, pigmentové škvrny, vypadávanie vlasov

Oblasti ošetrenia: tvár, krk, dekolt, chrbty rúk, vlasová pokožka hlavy

S čím je vhodné procedúru kombinovať: LED terapia, upokojujúce masky 

Ako dlho trvá jedno ošetrenie: 30-60min. v závislosti od rozsahu ošetrení

Ako často procedúru opakovať

inicializačná fáza – 3 sedenia s mesačným intervalom

udržiavacia fáza – 1 sedenie každých 4 – 6 mesiacov (podľa kvality pokožky a veku)