Salón inVisage pre vás pripravil špeciálne masáže pleti vhodné pre každý typ pleti


Masáž pleti PROFILIFT 

Liftingová masáž PROFILIFT sa vykonáva technikou šiatsu, čo znamená otváraním meridiánov, stimuláciou buniek, elimináciou toxínov z epidermy. Je to skutočná hodina tvárovej jogy. Je súčasťou ošetrenia PROFILFT.

Masáž pleti EMPHYTHÉOSE 

Masáž s cieľom prekysličenia pleti a posilnenia svalov tváre. Harmónia dýchania, drenáž tváre na odstránenie hĺbkových toxínov. Zharmonizovanie životnej energie prostredníctvom akupunktúrnych ťahov. Je súčasťou ošetrení ART DE PEAU, ART DE PEAU LUXURY, COCOON ošetrenia.

Masáž pleti PURENESS

Pokožka so sklonom k premasteniu potrebuje revitalizačné, osviežujúce ošetrenie. V masáži sa používajú 2 základné techniky – tlak a vystieranie. Ľahké pohyby a vystieranie stimulujú lymfatický a krvný obeh, cielený tlak aktivuje cirkuláciu a relaxáciu


Masáž pleti HOMME GALLAND

Masáž vytvorená špeciálne pre pánov, ktorá zabezpečí hlbokú relaxáciu, uvoľnenie napätia v šiji a krku a vyhladenie jemných rýh spôsobených stresom. Prináša hlboký pocit uvoľnenia a pohody. 

Mikromasáž očného okolia 

Oči a zrak sú nenahraditeľné hodnoty, ktoré vyžadujú tú najlepšiu starostlivosť. Mikromasáž odďaluje proces starnutia, zabraňuje tvorbe vačkov a kruhov pod očami, zlepšuje priechodnosť dutín, znižuje očný tlak a pôsobí proti únave. Spomaľuje tvorbu vrások a zaručene vráti vašim očiam iskru.


Klasická masáž tváre a dekoltu

Masáž pleti priaznivo ovplyvňuje celú nervovú sústavu, zlepšuje prekrvenie kože, odstraňuje opotrebované rohové bunky, uvoľňuje vývody mazových a potných žliaz, urýchľuje metabolizmus.

Liftingovo - detoxikačná masáž tváre a dekoltu inVisage 

Masáž pomocou špeciálnej techniky ťahov detoxikuje, zbavuje pokožku škodlivín, vypína, hydratuje a vyhladzuje pleť a dekolt. Metabolizmus v pokožke sa urýchľuje čím sa znižuje vrstva podkožného tuku (hlavne oblasť tzv.druhej brady), uvoľňuje sa kyselina mliečna zo svalov, čím klesá únava.


Hydromasáž tváre ​

Hydromasáž je niekoľkominútová procedúra počas ktorej sa na pleť strieka minerálne hydratačné tonikum. Toto príjemné ošetrenie je dôležité absolvovať hlavne u ľudí, ktorí trpia suchým typom pokožky. Docielime ňou zvýšenie hydratácie vrchných aj spodných vrstiev kože. Následná aplikácia prípravkov po masáži umožní ich hlbšie vstrebanie.
>> späť na MASÁŽE PLETI