KAUZA DŽÍNSY 


Podarilo sa! Zuzana odkazuje: "Navlečiem sa aj do menších!"


Výtvarníčke Zuzane z Terchovej zmizla mini "pneumatika" z pásu, dokonca schudla viac, ako čakala! 


Výsledok? Dokonalý osí driek!

Fotograf a redaktorka z časopisu EMMA nás práve zastihol uprostred Zuzaninej procedúry. Lymfoterapeut Martin zo salónu krásy inVisage ošetroval Zuzanine bruško prístrojom Bodyka, ktorý dokáže nenávratne ničiť tukové bunky.

Obidvaja vyslanci z časopisu EMMA najskôr trochu pochybovali, či si v salóne poradíme s bruškom Zuzany, nakoľko mala veľmi stíhlu postavu a tuk na brušku iba 2 cm. 

Sami priznávajú, že keď ju však zbadali po šiestich 40-minútových procedúrach, ich pochybnosti boli razom fuč!

Sama Zuzana tvrdi: "Kúpila som si ešte krajšie a menšie džínsy, do akých som chcela pôvodne schudnúť. A to hovorí za všetko!"

Je naozaj možné, aby sa jej obvod pásu viditeľne zmenšil iba príjemným ležaním na posteli raz za týždeň? "Zuzke som odporučil, aby sa trochu viac hýbala. No práve u štíhlych žien je výsledok takejto liposukcie najviditeľnejší. Ochabnutej pokožke a troche podkožného tuku nedá Bodyka žiadnu šancu. Zuzka musela viac piť, aby sa vylučovanie tuku znásobilo. Navyše, po každom "ležaní" absolvovala lymfatickú masáž špeciálnym prístrojom ED ONE. 

"Ňou sa ešte viac rozprúdila lymfa a pohnal odtok tuku. Zrejme preto zhodila pár kíl z celého tela, nielen z pásu", dodáva lymfoterapeut Martin.


BODYKA - prístroj na nezvratné rozbitie tukových buniek >>čítajte tu<<
Emma vysledok-podarilo sa.pdf