Masáže

MASÁŽ TELA – KÚZELNÉ UMENIE DOTYKOV 

Vyskúšajte všetky druhy ponúkaných masáží s 10% zľavou!

masáže v salóne inVisage

Masáž je ako kúzlo, ku ktorého úspešnému dosiahnutiu je neodmysliteľne potrebná štipka fantázie a správny dotyk. 

Fantázia je nevyčerpateľná tvorivosť a dotyk, ako najosobnejšia skúsenosť našich zmyslov má prirodzenú schopnosť vyvolávať fyzickú a duševnú harmóniu. Vďaka ich spojeniu a dôkladným prevedením hmatov vás prenesieme do čarovného sveta oddychu, dotkneme sa všetkých vašich zmyslov a vykúzlime vám dokonalý pocit uvoľnenia a harmónie organizmu.


Vyskúšajte kombináciu klasickej masáže s reflexnými a lymfodrenážnymi prvkami:

Klasická masáž tela - kúzlo uvoľňujúceho dotyku 

Klasická masáž má prirodzené liečivé schopnosti, ktoré dodávajú unavenému telu silu a energiu. Správnou kombináciou hmatov docielime stimulovanie a uvoľnenie napätých svalov, stuhnutých kĺbov, utíšime nervovú sústavu a povzbudíme krvný obeh. Klasická masáž má aj preventívny význam. Prispieva k lepšej regenerácii svalového a pohybového aparátu, bráni skracovaniu svalov a pomáha zvyšovať ich elasticitu. Správne vykonaná klasická masáž harmonizuje telo už pri prvej masáži, no pri pravidelných návštevách sa podstatne zlepší vaša nálada, kondícia a pocítite príliv energie a lepšiu chuť do života. 

Reflexná masáž tela - kúzlo liečebného dotyku 

Reflexná masáž patrí medzi liečebné masáže tela. Tento manuálny liečebný zásah sa aplikuje na povrchu tela v miestach reflexných zmien. Reflexná masáž zlepšuje nie len hormonálne funkcie, funkcie vnútorných orgánov, nervových buniek, ale aj prekrvenie rúk a nôh. Odstraňuje chorobné zmeny na koži i v tkanivách a veľmi dobre pôsobí aj ako prevencia. Reflexná masáž je veľmi citlivým zásahom do organizmu. Vykonáva sa bez použitia akýchkoľvek olejov a preto je najvhodnejšou masážou na diagnostiku zdravotného stavu. 

Lymfodrenážna masáž tela - kúzlo očisty organizmu 

Lymfodrenáž predstavuje špeciálnu hmatovú techniku, ktorá pomáha rozpustiť lymfatický systém a tak podporuje prietok lymfy. Lymfatické uzliny sa uvoľnia, spriechodnia lymfatické cievy čím sa odpadové látky a toxíny posúvajú postupne až do lymfatického centra kde sa lymfatický obeh spája s krvným. Lymfodrenážna masáž urýchľuje čistenie organizmu, pomáha zbaviť telo škodlivín a je účinným i preventívnym prostriedkom proti celulitíde. Odstraňuje už vzniknutú celulitídu, výrazne sa podieľa na skvalitnení vzhľadu kože, účinne zmenšuje obvod stehien, bokov či brucha spôsobený hromadením tkanivového moku, spevňuje taktiež brušné svaly po pôrode. 

My vám dáme kúzelný dotyk a vy nám vykúzlite skvelý pocit z dobre vykonanej práce.

facebook profil invisage