Kolagén, kyselina hyalunorová

Kolagén

Kolagén je to látka pleti vlastná. Kolagén a kolagénové vlákna v pleti viažu vodu a udržujú pleť pevnú a hydratovanú. Kyselina hyalúronová Vysoko hydratačná látka ktorá sa v kozmetike využíva na vyhladenie vrások Aplikácia je rovnaká ako pri botulotoxíne.Injekčne sa vpraví do pleti,no nespôsobí zmeravenie,alebo znehybnenie daného svalu.

Vrásky vypĺňa zvnútra. Kyselina Hyalúronová sa nevyužíva len na odstránenie vrások, ale taktiež na zvačšenie pier. Jedným so spôsobov aplikácie Kyseliny Hyalúronovej je mezoterapia. Mezoterapia je prístrojové ošetrenie pri ktorom je do pleti vpravovaná kyselina hyalúronová ,alebo iné účinné prípravky,ktoré zaručia odstránenie vrások pomocou niekoľkých malých ihličiek.V našom salóne sa mezoterapia vykonáva pomocou derma-rolleru, ktorý má na sebe mikroihlice vďaka ktorým sa aktívne látky dostanú do pleti jednoduchšie a súčasne pôsobí ako špecifická masáž podporujúca tvorbu kolagénu. Mezoterapia sa nesmie vykonávať pri infekciách kože, v tehotenstve, pri epilepsii... Vyvolanie alergickej reakcie sa vylučuje,keďže kyselina hyalúronová je prirodzenou zložkou našj pleti. Mezoterapia je účinný spôsob na vyhladenie vrások.

Čo je to RESTYLANE?

RESTYLANE je číry, biologicky odbúrateľný gél neživočíšneho pôvodu vyrobený na báze prírodnej látky - kyseliny hylauronovej. Gél sa veľmi tenkou ihlou injektuje v malých dávkach pod pokožku. Používa sa v rozličných koncentráciách pri rôznych estetických zákrokoch, ako napríklad odstraňovanie vrások, vytváranie plnších pier alebo tvarovanie lícnych kostí. Výsledkom je okamžitý, dlhotrvajúci, prirodzene pôsobiaci efekt.

Aký účinok má RESTYLANE?

Mladá pokožka je bohatá na kyselinu hylauronovú. S vekom sa je rozloženie v pokožke postupne mení, výsledkom čoho sú charakteristické znaky starnutia. Aplikáciou gélu RESTYLANE sa zvyšuje objem kyseliny hylauronovej v pokožke, čím sa tieto znaky zmierňujú a zlepšuje sa vzhľad pacienta. Zákrok trvá zvyčajne menej ako 30 minút, výsledky sú viditeľné okamžite.

Ako sa vyrába RESTYLANE?

RESTYLANE vyrába spoločnosť Q-Med AB, Švédsko v prísnych laboratórnych podmienkach, čím je dosahovaná vysoká čistota produktu. Produkty rodiny RESTYLANE sa líšia od iných produktov vyrobených na báze kyseliny hylauronovej zásluhou jedinečného, patentovaného procesu použitého pri výrobe - technológie NASHA™. Podstatou technológie je stabilizácia kyseliny hylauronovej (HA) minimálnou modifikáciou molekuly HA, čím vzniká sieťová molekulová štruktúra.

Ak by bola za účelom estetickej korekcie použitá prírodná, nestabilizovaná kyselina hylauronová, bola by telom rýchlo odbúraná a jej účinok by trval len niekoľko hodín až týždňov. Naproti tomu účinok prípravkov RESTYLANE môže byť až 9 mesiacov v závislosti od ošetrenej oblasti a individuálnych vlastností pokožky. Všetky produkty RESTYLANE obsahujú gél NASHA™ sú preto biokompatibilné a vyvolávajú minimálnu reakciu tkaniva.

Riziko vzniku zápalových reakcií je po použití prípravkou RESTYLANE veľmi nízke. Škála produktov Škála produktov RESTYLANE bola vyvinutá na dosiahnutie optimálnych výsledkov. Každý z produktov obsahuje častice gélu rôznej veľkosti, tak aby zodpovedali hustote tkaniva, pre ktoré je určený. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov môže byť pri ošetrení najlepším riešením kombinácia viacerých produktov.

facebook profil invisage