Zmenáreň - zmena vizáže č.1

Medzinárodný deň žien sme v salóne inVisage oslávili s dobrou náladou a úsmevmi na tvári. Urobili sme si taký malý babinec s našou nesmierne milou a sympatickou výherkyňou Barborkou, ktorá sa zapojila do našej novovytvorenej súťaže "ZMENÁREŇ v salóne inVisage".

Po krátkej konzultácii s kaderníčkou a vizážistkou sme sa pustili do práce. Začali sme výraznou zmenou vlasov.

Nakoľko sa nebála viditeľnej zmeny, výsledok bol úžasný a všetci sme boli spokojní. Veď posúďte :)

Kaderníctvo

Výherkyňa Barborka nemala obavy, bola rozhodnutá pre úplnú zmenu. Keďže boli vlasy dlhé, rovné, bez strihu a naposledy farbené vymývateľným šampónom, kaderníčka Martinka rozhodla, že pôjdu do radikálneho trendy strihu nazývaného "Long Bob". Modré oči zvýraznila aplikáciou tmavej farby v kontúrach a do dĺžok zvolila tzv. techniku "Kreslenie na vlasy" pomocou špeciálnej rukavice, aby sa vytvoril krásny prirodzený vzhľad a zároveň presvetlenie. 

"Na vrchnú časť sme použili farbu L Oréal Professionnel - Majirel 5.3 zlatá, do dĺžok Platinium plus a tónovali sme to do dúhových odleskov (Dia light 9.12 hnedá), aby sme vytvorili HARMÓNIU" povedala kaderníčka Martinka. Nakoniec sme vlasy vyfúkali od korienkov do objemu a keďže sme chceli pani Barborke splniť sen mať krásne a vzdušné vlny, ktoré jej nikdy nevydržali, tak sme jej špirálovito pomocou kulmy vlasy natočili a zafixovali. Bola spokojná, lebo vždy túžila po vlnitých vlasoch. 

Po veľkej vlasovej premene sme sa pustili do líčenia.

Vizáž

„Keď prišla výherkyňa Barborka do nášho salónu tak mi hneď padla do oka ako nežné žieňa. Ako som si ju premeriavala odborným okom, rozhodla som sa, že jej najprv musím po vzájomnej dohode upraviť a zvýrazniť obočie. Veď obočie predsa robí tvar tváre. povedala kozmetička Barborka.

Podľa farebnej typológie je Barborka vďaka pleti a prirodzenej farbe  vlasov jarný typ, ktorému sa hodia pestré farby či už líčenia alebo oblečenia, preto sa zhodli na svetlohnedej farbe obočia hranatého tvaru nech sa zvýrazní jej dominantný pohľad. Uprednostnili jemné líčenie na bežné nosenie. Svetlý make-up bol základným podkladom na ktorý sa aplikovala kombinácia hnedého a bieleho korektoru čím sa zvýraznili lícne kosti, oblúky očí a okraje nosu, aby sa opticky zúžil. Na líca bol použitý tmavohnedý odtieň tvárenky a oči boli vytieňované hnedou, staroružovou a matnou bielou farbou, ktorá je pri aplikácii do kútika oka výborná na nezvýraznenie začiatočných vrások okolí očí. Doplnila sa čierna tekutá linka, čierna maskara a pery boli skrášlené staroružovou kontúrovacou ceruzkou a rúžom rovnakej farby. Počas celého líčenie vizážistka Barborka pracovala s dekoratívnou kozmetikou Maria GallandMake-up studio

Po zmene vizáže sme ešte urobili zopár fotiek a Barborka opustila salón ako nová žena. O pár hodín sme od nej dostali tento krásny email: 

Dobry den, damy, este raz vam chcem vsetkym podakovat za profesionalnu starostlivost a mily pristup. Velmi som si to dnes uzila a tesim sa na nase dalsie stretnutie. Martinka, dakujem za krasne, vzdusne a zdrave vlasky :) Baška, ste neskutocna sikulka, zvlast dakujem za upravu obocia - velmi jemnu a prirodzeny vysledok. A vopred dakujem za fotky, som velmi zvedava. 

Krasne MDŽ a vela spokojnych klientiek, Barbora

Tešíme sa, že naša prvá zmenáreň bola úspešná a nevieme sa dočkať ďalšej. Touto cestou ďakujeme našej výherkyni Barborke za jej milý prístup :)

Páčila sa Vám táto zmena vizáže? Sledujte nás, budeme radi keď sa zapojíte do našej ďalšej súťaže, ktorú čoskoro vyhlásime. 

facebook profil invisage