Zmenáreň v salóne krásy inVisage

Milé dámy, rozbiehame nový projekt ZMENÁREŇ, ktorý je určený pre tie z vás, ktoré sa neboja zveriť do rúk profesionálov a zmeniť svoju vizáž. 

PREDSTAVUJEME VÁM ZMENÁREŇ V SALÓNE inVisage!

Zmenáreň je súťaž o zmenu vizáže určená pre ženy všetkých vekových kategórií. Na základe vyhlásenej súťaže na webovej a facebookovej stránke salónu inVisage, pošlú záujemkyne svoju fotku na email invisage@invisage.sk s heslom SÚŤAŽ a vybraná dáma podstúpi zmenu vizáže (tj.zmena farby vlasov+strihu a nalíčenia) v deň, ktorý uverejníme pri vyhlásení každej novej ZMENÁRNE.

Ak chcete aj vy zažiť krásne dopoludnie s našimi odborníkmi, sledujte aktuálne prebiehajúcu súťaž!

Upozorňujeme súťažiace, že zapojením sa do súťaže výherkyňa súhlasí so zverejnením svojej fotografie PRED a PO zmene vizáže na webovej a facebookovej stránke salónu inVisage.

1. ZMENÁREŇ - SÚŤAŽ O ZMENU VIZÁŽE KU DŇU ŽIEN!

Naša prvá zmenáreň sa bude konať pri príležitosti medzinárodného dňa žien, tj. dňa 8.3.2016. Ak máte záujem prežiť príjemné dopoludnie v salóne krásny inVisage, zapojte sa do súťaže o zmenu vizáže. 

Aké sú podmienky pre prihlásenie sa do súťaže?

Pošlite email s fotkou vašej tváre a postavy, kontaktnými údajmi a vekom na invisage@invisage.sk a do predmetu doplňte heslo: SÚŤAŽ. 

Fotky s kontaktnými údajmi posielajte do 29.2.2016. Po výberovom konaní budeme výherkynu telefonicky kontaktovať. 

Neváhajte a zažite zmenu podľa svojich predstáv!

Tešíme sa na vás :) 

Ako dopadla naša prvá zmenáreň? Krátky report čítajte TU <<<


facebook profil invisage