Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc SEXY LASHES

Ako funguje 3D predlžovanie a zahusťovanie mihalníc SEXY LASHES? 

SEXY LASHES - Predlžovanie a zahusťovanie rias

Počet aplikovaných mihalníc závisí od množstva prírodných mihalníc. 3D mihalnice SEXY LASHES sa lepia špeciálnym lepidlom trpezlivo jedna za druhou, priamo na vaše mihalnice, približne 1 - 2mm od pokožky. Práve vďaka žiadnemu kontaktu s pokožkou ich na oku vôbec nepocítite a pri pohľade na ne ťažko rozoznáte rozdiel medzi predĺženými a prírodnými mihalnicami. 

Kompletná služba 3D PREDLŽOVANIE A ZAHUSŤOVANIE MIHALNÍC trvá približne 90min - 150min v závislosti od hustoty prírodných rias. Aplikácia je bezbolestná, veľmi príjemná, dokonca si pri nej môžete skvele oddýchnuť. 

3D mihalnice SEXY LASHES a ich životnosť

Pri dôslednom dodržiavaní základných pravidiel starostlivosti o 3D mihalnice SEXY LASHES vám nové 3D mihalnice vydržia rovnako dlho ako vaše prírodné mihalnice. Životnosť prírodných mihalníc je približne 60 až 90 dní. Po vypadnutí sa prirodzene obnovujú. Tým, že sú predĺžené 3D mihalnice nalepené na prírodných mihalniciach, 3D mihalnice SEXY LASHES vám vypadnú spolu s vašimi prírodnými. Pre dokonalý efekt treba rátať s tým, že po 4 - 6 týždňoch je potrebné 3D mihalnice dolniť u svojej dizajnérky.

3D mihalnice SEXY LASHES sú bezpečné, nepoškodzujú prírodné mihalnice a úžasné je, že ich môžete nosiť dlhodobo. Prekážkou nie je voda, pot ani slzy.

>> späť na 3D PREDLŽOVANIE A ZAHUSŤOVANIE MIHALNÍC

facebook profil invisage