Permanentný make-up

Permanentný make-up - tetovanie pier, obočia, očných liniek 

Dlhoročné skúsenosti, stovky spokojných zákazničiek, garancia špičkového výsledku!

Permanentný make-up Bratislava

Salón inVisage sa stal najväčším expertom permanentného mejkapu! Svedčia o tom  rady spokojných zákazníčiek z celého Slovenska, Čiech a Rakúska. Permanentný make-up u nás prevádza špička v oblasti permanentného make-upu, Andrea Garcia Boskovičová, ktorá je zároveň školiteľkou permanentného make-upu na Slovensku. 

Permenentný make-up sa vykonáva v oblasti obočia, hornej a spodnej linky oka, takisto si dámy zvýrazňujú linky pier. Do hornej vrstvy pokožky sa tetovacím prístrojom vpravia prírodné farbivá. Sú odolné voči vode a potu. Zvýrazňujú krásu očí a pier alebo vedia korigovať rôzne drobné kozmetické nedostatky.     

Ponúkame vám vždy nové a moderné techniky tetovania permanentného make-upu.

Odstránenie starého alebo pokazeného permanentného make-upu

Trápi vás pokazený permanentný mejkap obočia, ktorý časom nadobudol odtieň sivej, zelenej, či oranžovej farby? Alebo nie ste spokojná s jeho tvarom, viditeľnými nerovnosťami pravého a ľavého obočia?

Máme pre vás hneď niekoľko spôsobov odstraňovania permanentného make-upu.

1. Prepigmentácia

Ide o prepigmentovanie staršieho a viditeľného permanentu, prípadne o zmenu farby staršieho pigmentu, špeciálnymi farbami. Lepší efekt ako odtetovanie ! Úžasná metóda, veľmi obľúbená u zákazníčok.

2. Odstraňovanie pigmentov metódou chemického peelingu

Chemický peeling je takisto účinnou metódou odstraňovania pokazeného permanentného mejkapu obočia. Ošetrenie je potrebné opakovať 4x. Po každej aplikácii sa pokožka obočia intenzívne zošúpe, čím sa pigment odstráni. Podmienkou však je, že predchádzajúce tetovanie nebolo aplikované príliš hlboko do pokožky.

Obočie po chemickom peelingu je pripravené na ďalšiu korekciu - aplikáciu šetrného permanentného make-upu. Vymodelujeme vám nové obočie, s ktorým budete nadmieru spokojná.  

Permanentný make-up - veľká galéria našej práce už čoskoro...

facebook profil invisage