Masáže pleti - druhy masáží

Salón inVisage pre vás pripravil špeciálne masáže pleti vhodné pre každý typ pleti. 

Vyberte si zo širokej ponuky masáží :

Masáž pleti PROFILIFT 

Liftingová masáž PROFILIFT sa vykonáva technikou šiatsu, čo znamená otváraním meridiánov, stimuláciou buniek, elimináciou toxínov z epidermy. Je to skutočná hodina tvárovej jogy. Je súčasťou ošetrenia PROFILFT

Masáže pleti Maria Galland

Masáž pleti EMPHYTHÉOSE 

Masáž s cieľom prekysličenia pleti a posilnenia svalov tváre. Harmónia dýchania, drenáž tváre na odstránenie hĺbkových toxínov. Zharmonizovanie životnej energie prostredníctvom akupunktúrnych ťahov. Je súčasťou ošetrení ART DE PEAUART DE PEAU LUXURYCOCOON ošetrenia. 

Masáž pleti PURENESS 

Pokožka so sklonom k premasteniu potrebuje revitalizačné, osviežujúce ošetrenie. V masáži sa používajú 2 základné techniky – tlak a vystieranie. Ľahké pohyby a vystieranie stimulujú lymfatický a krvný obeh, cielený tlak aktivuje cirkuláciu a relaxáciu

Masáže pleti Maria Galland

Masáž pleti HOMME GALLAND 

Masáž vytvorená špeciálne pre pánov, ktorá zabezpečí hlbokú relaxáciu, uvoľnenie napätia v šiji a krku a vyhladenie jemných rýh spôsobených stresom. Prináša hlboký pocit uvoľnenia a pohody. 

Mikromasáž očného okolia 

Oči a zrak sú nenahraditeľné hodnoty, ktoré vyžadujú tú najlepšiu starostlivosť. Mikromasáž odďaluje proces starnutia, zabraňuje tvorbe vačkov a kruhov pod očami, zlepšuje priechodnosť dutín, znižuje očný tlak a pôsobí proti únave. Spomaľuje tvorbu vrások a zaručene vráti vašim očiam iskru.


Masáže pleti Maria Galland

Klasická masáž tváre a dekoltu

Masáž pleti priaznivo ovplyvňuje celú nervovú sústavu, zlepšuje prekrvenie kože, odstraňuje opotrebované rohové bunky, uvoľňuje vývody mazových a potných žliaz, urýchľuje metabolizmus. 

Liftingovo - detoxikačná masáž tváre a dekoltu inVisage 

Masáž pomocou špeciálnej techniky ťahov detoxikuje, zbavuje pokožku škodlivín, vypína, hydratuje a vyhladzuje pleť a dekolt. Metabolizmus v pokožke sa urýchľuje čím sa znižuje vrstva podkožného tuku (hlavne oblasť tzv.druhej brady), uvoľňuje sa kyselina mliečna zo svalov, čím klesá únava.

Masáže pleti Maria Galland

Hydromasáž tváre 

Hydromasáž je niekoľkominútová procedúra počas ktorej sa na pleť strieka minerálne hydratačné tonikum. Toto príjemné ošetrenie je dôležité absolvovať hlavne u ľudí, ktorí trpia suchým typom pokožky. Docielime ňou zvýšenie hydratácie vrchných aj spodných vrstiev kože. Následná aplikácia prípravkov po masáži umožní ich hlbšie vstrebanie.  

>> späť na MASÁŽE PLETI

facebook profil invisage