Kozmetika Maria Galland

Logo Maria Galland

Starostlivosť salónu inVisage si zakladá na harmónii tela i duše

Maximálny relax dotvára kozmetické ošetrenie luxusnými prípravkami svetovej značky Maria Galland. 

Staráme sa o to, aby potreby zákazníkov boli do bodky naplnené. Počas kozmetického ošetrenia vám kozmetička navodí príjemnú atmosféru pomocou relaxačnej hudby a aromaterapie, pričom je maximálne zachovaný kľud a pokoj. Maria Galland prichádza s posolstvom modernej značky, ktorá neustále prichádza s inováciami a novými technikami ošetrení, aby čo najviac vyhovela individuálnym potrebám každého klienta. Vo svojom portfóliu má veľké spektrum výrobkov, niekoľko druhov ošetrení a vlastných masáží.

Milé dámy, vážení páni, využite kozmetické služby vo svete, kde sa prebudia Vaše zmysly s jemnými tónmi relaxačnej hudby. Doprajte si exkluzívnu staroslivosť o pleť na základe diagnostiky vašej pleti a ulahodenia vašej duši.    

Ms. Maria Galland

Profesionálna kozmetika Maria Galland

Vitajte vo svete Maria Galland a vo svete, v ktorom vnútorná a vonkajšia krása vytvárajú dokonalú synergiu a harmóniu.

Maria Galland bola úspešná tanečníčka, ktorá začiatkom 60tych rokov spoločne s dermatológmi vyvinula koncept ošetrení tak unikátnych ako je sama pokožka. Prvý salón Maria Galland bol otvorený na parížskej triede RUE CTEAUBRIAND. K dnešnému dňu existuje vo svete cez 10 000 salónov krásy, ktoré ponúkajú tieto unikátne kozmetické služby. Značka Maria Galland ponúka okrem rád pre starostlivosť o pleť taktiež telové produkty, sun care rad a rad make-upu. Určite oceníte profesionálne kozmetické služby zaškolených kozmetičiek, ktoré sa postarajú o to, aby vaša pleť žiarila krásou a zdravím.

Vyskúšajte si výnimočnú starostlivost´o pleť, na mieru pripravené rozmaznávajúce kúry, harmóniu tela, mysle a duše.

Profesionálne výrobky pre dokonalú starostlivosť o vašu pleť si môžete zakúpiť tu >>

Luxusný rad výrobkov
facebook profil invisage