Kaderníctvo salónu inVisage v Bratislave

                                  Dámske a pánske kaderníctvo salónu inVisage

Salón inVisage v Bratislave sa ako prvý na Slovensku stal držiteľom označenia HAIR EXPERT STUDIO. 

Titul sa prideľuje najprestížnejším salónom - kaderníctvam pracujúcim výhradne s produktami L´Oréal Professionnel, ktoré venujú svojim zákazníkom špeciálnu odbornú starostlivosť a mimoriadnu pozornosť.


Ciele kaderníka? 

Cieľom kaderníkov salónu inVisage HAIR EXPERT STUDIA je predovšetkým spokojný zákazník. Poskytnutím kaderníckej služby na špičkovej úrovni, ktorej predchádza kompletná vlasová diagnostika a odborné poradenstvo, je kaderníctvo inVisage pripravené uspokojiť aj tie najnáročnejšie želania zákazníkov. 

Vlasoví stylisti kladú veľký dôraz na individuálny prístup ku každému zákazníkovi k jeho maximálnej spokojnosti. 

Kaderníctvo inVisage v Bratislave

Samotný proces včasnej vlasovej diagnostiky a výberom najvhodnejšieho ošetrenia šitého na mieru zákazníka, zaručí klientovi luxusný pocit z jeho vlasov. Vďaka profesionálnym kaderníckym postupom sú vlasy vyživené, hodvábne, zdravé a lesklé. 

KADERNÍCKE ŠKOLENIA L'Oréal Porfessionnel 

Skúsený tím profesionálnych kaderníkov sa pravidelne zúčastňuje školení, seminárov a kurzov L´Oréal Professionnel na Slovensku či v zahraničí a patrí medzi prvých, ktorý svojim zákazníkom predstavuje a aplikuje najnovšie svetové trendy v strihoch, účesoch a nových kolekciách farieb pre danú sezónu. 

Neváhajte a vyskúšajte kadernícke služby na najvyššej úrovni v kaderníctve salónu inVisage - Hair Expert Studia!

facebook profil invisage