Hĺbkové čistenie pleti

Hĺbkové čistenie pleti je ideálny spôsob ošetrenia akné. Vykonáva sa po dôkladnom naparení či už naparovacím prístrojom alebo zmäkčovadlami. Čistenie pleti sa vykonáva šetrne a opatrne, aby sa pokožka neporanila. 

Akné a akonózne prejavy kože sú sprevádzané vonkajšími a vnútornými vplyvmi. Medzi vnútorné vplyvy patria hlavne hormóny, no tiež životospráva a stravovacie návyky. K vonkajším vplyvom zaraďujeme hlavne čistenie pleti a celkovú starostlivosť o pleť, vplyv UV žiarenia a prostredie v ktorom sa denne pohybujeme. 

Maria Galland - Ošetrenie PURENESS

Na zlepšenie stavu pleti s problémom akné ponúkame viaceré formy ošetrenia. Kozmetika Maria Galland, s ktorou v salóne pracujeme, ponúka špeciálne ošetrenie PURENESS. Je vhodné pre liečbu akné a akonóznych prejavov. 

Ošetrenie zahŕňa :

  • čistenie pleti
  • aplikácia masky
  • záverečné ošetrenie pleti

Hĺbkové čistenie pleti sa može spojiť s laserovým ošetrením alebo ozonizérom, ktorý pleť dezinfikuje. Kozmetický laser napomáha hojeniu rán a jaziev, lieči akné, strie, herpes a sheborheu. Zároveň zmierňuje zápalové procesy. Pri kúre 10 opakovaní sa dosahujú vynikajúce výsledky pri aknóznej pleti, vyhladení vrások alebo rozjasneniu a vypnutiu pokožky.

Výbornou formou liečby akné je chemický peeling.. čítajte viac >>


>> späť na OŠETRENIA PLETI
facebook profil invisage