Harmony XL laser

Ako funguje Harmony® XL?

Systém Harmony® XL je širokospektrálne modulárne zariadenie používané v korektívnej dermatologickej praxi. Využíva potenciál svetelného spektra a výhody moderných a účinných technológií tzv. Advanced Fluorescence Technology ( AFT ) kde nevyužitá zložka UV svetelného žiarenia je za pomoci AFT technológie premenená na svetelné spektrum o vlnovej dĺžke, zodpovedajúcej terapeutickému využitiu tej ktorej cieľovej skupiny. Platforma ďalej zahrňuje technológie: Nd:YAG, Q-Switched Nd: YAG, Er: YAG laseru, žiarenia v infračervenej oblasti a pulzom modulovaného svetla ako aj UV žiariča.

Aké má využitie Harmony® XL laser?

S použitím modernej technológie Fluorescencia (AFT) - intenzívne pulzné svetlo rieši zlepšenie farby pleti, lieči akné a odstráni nežiadúce chĺpky. 
Laser môže byť použitý na liečbu pokožky na čele, lícach, hrudi, okolo očí, v oblasti hornej pery a krku. Navyše pomáhajú zlepšiť textúru i tón pleti a dodáva jej svieži a celkovo mladší vzhľad.

Aké má výhody Harmony® XL laser?

Harmony® XL laser ponúka pacientom účinné, dlhotrvajúce výsledky bez veľkých vedľajších účinkov alebo komplikácií. 

Zákazníci môžu očakávať  zlepšenie textúry, farby a celkový vzhľad pokožky vďaka jednoduchému postupu a širokú škálu liečebných programov, ktoré zahŕňajú efektívne ošetrenia pre zostarnutú alebo poškodenú kožu, pre odstraňovanie nežiaducich chĺpkov a liečbu akné.

Existujú nejaké riziká?

Harmony® XL je považovaný za bezpečný pre všetky typy pleti, aj keď u niektorých pacientov môže dojsť k začervenaniu alebo opuchu v ošetrovanej oblasti. Tieto vedľajšie účinky zvyčajne odznejú samy v priebehu niekoľkých dní. Pacienti by mali nášho odborníka informovaťo všetkých predchádzajúcich problémoch s pokožkou pred samotným ošetrením.
Harmony XL
facebook profil invisage