Farbenie a melírovanie

                     Najnovšie svetové kolekcie vo farbení a melírovaní vlasov. 
                                                      Svetové trendy účesy.

Každý rok kreatívny tím L'Oréal Professionnel vytvára dve nové kolekcie JAR – LETO a JESEŇ – ZIMA. Na ich vzniku sa podieľajú najlepší svetoví kaderníci, ambasádori, módni návrhári aj vizážisti. 

Kolekcie účesov, nové trendy vo farbení a melírovaní vlasov a najnovšie strihy priamo zo srdca módy Paríža vám predstaví preškolený profesionálny tím kaderníkov inVisage.

                                      ÚČESY, MÓDA, KRÁSA A METALICKÉ ŠIALENSTVO.

          Aká bude tohtoročná zima? Podľa návrhárov bude rozhodne žiarivá ako vzácne kovy. 

IT LOOKS
                    Pre túto zimnú sezónu velí módny diktát ROZŽIARIŤ CELKOVÝ VZHĽAD. 

Na rozdiel od leta k tomu nebudú potrebné jasné neónové farby. Módni géniovia dali prednosť obrazne povedané MAGICKÝM SVETLÁM alebo METALICKÝM FARBÁM. V ich výpočtoch nechýbajú stálice ako strieborná, ružová, zlatá a bronzová. Naviac v kolekciách takmer všetkých značiek nájdete trblietky a flitre, alebo látky ako tvíd, hodváb, lesklý satén, koža či zamat. 

Neide teda len o futuristickú víziu budúcnosti, ale je to odev dnešnej doby s pomyselnými koreňmi v minulosti

Pri pohľade na to všetko si spomeniete na ikony 60. a 70. rokov, na návrhára Paca Rabanneho, rockera Davida Bowieho alebo všetkých britských punkových provokatérov. Snáď aj vďaka tomu sa táto móda rýchlo preniesla z prehliadkových mól New Yorku, Londýna a Paríža do ulíc celého sveta. Kto iný než celebrity potvrdzujú, aký veľký metalický fenomén to bude. Kovové, metalické a trblietavé outfity nosia všetci, od Sky Ferreiry, Kelly Osbourne, Jessiky Chastain až po Jessicu Albu!

IT LOOKS

Rozžiarené prehliadkové móla inšpirovali vizážistov i kaderníkov. Vďaka nim budú túto zimu metalické odlesky proste všade. Sú totiž silné, ženské a štýlové. 

Najznámejší koloristi po novom vsádzajú do silver blond, rose gold a bronze glacé, čo sú hlavné farby tejto sezóny. 

facebook profil invisage